Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм

Коли і за яких умов потрібно починати лікування жіночого алкоголізму

Коли говорять про алкоголізм то, в першу чергу, думають про чоловіків. Хоча питущих жінок в нашій країні також дуже багато. Ось тільки свої проблеми вони часто приховують, випивають наодинці з собою, не розповідають друзям і знайомим про те, що їм вже давно хочеться не просто випити пару келихів вина, а напитися так, щоб не пам’ятати, як закінчився вечір. І це дійсно страшно, оскільки алкоголь знищує системи організму, і часте вживання спиртного може закінчитись безпліддям та іншими серйозними проблемами.

Коли необхідне лікування жіночого алкоголізму

Алкоголізм – це така хвороба, яка підкрадається зовсім непомітно, а коли стає зрозуміло, що у людини залежність, доводиться докладати чималих зусиль, проходити програми і психотерапію, щоб подолати захворювання.

Жіночий алкоголізм і його лікування – це дуже велика проблема для сучасних представниць прекрасної статі. Зараз кількість жінок, які страждають від бажання випити, зростає з геометричною прогресією. Причин для цього декілька:

 • постійні депресії;
 • незадоволеність своїм життям;
 • відсутність саморозвитку;
 • генетична схильність;
 • життя з п’яницею.

Сучасні жінки часто починають пити, тому що їхнє життя складається не так, як хотілося б. Одні занадто багато часу приділяють кар’єрі, перевтомлюються і розслабляються за допомогою алкоголю. Інші страждають через те, що їм нав’язують патріархальну модель сім’ї, в якій жінка не має ніяких прав і повинна повністю займатися побутом. А треті, навпаки, нічого не роблять, живуть за рахунок чоловіка і страждають від нудьги, постійно ходять по клубах і ресторанах.

Лікування алкоголізму у жінок

Починати лікування потрібно в тих випадках, коли жінка помічає за собою наступне:

 • на будь-якій вечірці з друзями вона продовжує пити, поки мозок не «відключиться» і не може зупинитися, навіть якщо розуміє, що це загрожує неприємними наслідками;
 • зранку після вживання алкоголю виникає страшне бажання похмелитися, яке не проходить, поки жінка не вип’є хоча б пляшку пива;
 • коли дівчині пропонують зібратися і просто випити кави, вона не розуміє сенсу в таких зустрічах, адже тільки алкоголь може приносити справжню радість.

У таких ситуаціях лікування алкоголізму у питущих жінок потрібно починати негайно. Навіть якщо вони говорять. що зможуть зупинитися, коли захочуть – це не так. Оскільки дівчата важать менше, ніж більшість хлопців і обсяг води в їх організмі теж не такий великий, випиваючи нарівні з чоловіком, жінка отримує в кров більш концентрований спирт. Відповідно, сп’яніння буде сильніше, а звикання – швидше.

Лікування хронічного жіночого алкоголізму в Києві

Лікування жіночого алкоголізму – це така ж складна задача, як і порятунок чоловіків від алкогольної залежності. Багато дівчат не хочуть приймати думку, що вони алкоголіки. Жіночий алкоголізм змушує їх заперечувати реальність. Вони стають злісними, агресивними, нездатними адекватно оцінювати ситуацію. З такою людиною безглуздо сперечатися і щось доводити. Він ніколи не прийме адекватну точку зору, оскільки знаходиться під впливом наркотиків. Тому замість того, щоб вести бесіди, потрібно звернутися в перевірену клініку. Сьогодні лікування жіночого алкоголізму в Києві в клініках, позитивні відгуки про які є в мережі, дійсно дають результат. З пацієнтками спілкуються психологи, разом вони визначають причину потягу до спиртного, поступово позбавляються від нього, знаходять нові радості в житті. Щоб жінка відмовилася від спиртного, їй потрібно не тільки перестати пити, але і поміняти свій спосіб життя, а далеко не всі готові на це. Ось чому так важливо пройти комплексний курс. У клініках можна лікуватися анонімно, тому ніхто не дізнається про те, що жінка бореться зі своєю залежністю.

Якщо у вас або вашого близької людини з’явився потяг до спиртного – не чекайте, коли ситуація стане критичною. Звертайтеся в клініку, де вам допоможуть досвідчені лікарі і починайте нову повноцінне життя.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием