Багато людей плутають запій і звичайне пияцтво. Звичайно ж, другий варіант – це теж зовсім не добре, проте в такому випадку людина хоча б не є алкоголіком. Отже, про те, що ваш близький пішов в запій говорить наступне:
Якщо людина часто йде в запої, це може призвести не тільки до серйозних проблем з внутрішніми органами, але навіть до нанесення собі травм і самогубств. Тому щоб не втратити дорогоцінний час, потрібно вчасно вжити заходів, вивести із запою і почати лікування.
Багатьом хочеться провести виведення із запою прямо вдома. Люди думають, що такий варіант цілком реальний, досить лише дати певні медикаменти або навіть скористатися народними засобами. Насправді, давати воду або фізрозчин з додаванням вітамінів, можна лише врятувати людину від сильного зневоднення. Щоб домогтися реального результату, не варто зупинятися тільки на цьому. До того ж, при сильній інтоксикації в організмі можуть початися процеси, які призводять до дуже серйозних, а часом і летальних наслідків. Тому стан пацієнта обов’язково повинен оцінити лікар, який має досвід в даній сфері і розуміє, що саме відбувається і як можна швидко допомогти.
При виведенні із запою найперше ставлять крапельницю зі спеціальними препаратами, яка дозволяє якомога швидше очистити організм від продуктів розпаду етилового спирту, токсинів та інших речовин, які стають причиною тахікардії, стрибків тиску, тремору, інтоксикації. Такий ефективний обрив тривалого запою в Києві проводиться в клініках, оскільки вдома неможливо організувати цілодобовий нагляд за пацієнтом. А якщо не вести за людиною спостереження в перші години виходу з запою, можна пропустити серйозні симптоми. Ось чому так важливо відразу ж звертатися до професіоналів, а не намагатися вирішити всі проблеми самостійно.
Також в клініці людина набагато швидше прийде в нормальний стан, оскільки їй дадуть всі необхідні препарати:
Запої – це не просто довготривалі свята, коли людина п’є кілька днів поспіль. Це може бути тижневе, а то і місячне постійне вживання етилового спирту, яке, врешті, призводить до полінейропатії. В такому стані людині дуже складно ходити. Тому цілодобове виведення з запою в стаціонарі включає в себе плазмаферез (в середньому, 2-4 сеанси), а також медичний курс для активації роботи головного мозку.
Коли загальний фізичний стан алкоголіка налагоджується, лікарі клініки починають проводити курс кодування, що включає психологічні і медичні процедури. Важливо пам’ятати про те, що без нього виведення із запою – це лише тимчасова безглузда міра. Тому не потрібно економити на повному курсі лікування і вибирати сумнівні центри замість клінік. Зняття сильного запою, ціна якого не так вже висока, має проводитися в кілька етапів і тільки під наглядом фахівців, які можуть гарантувати результативність і знають, як діяти навіть в найскладніших ситуаціях.