Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Шизофренія: симптоматика, як лікувати, куди звертатися

Шизофренія: симптоматика, як лікувати, куди звертатися

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
18 October 2021

Шизофренія – це психіатричне захворювання, яке передбачає розмивання меж між реальністю і вигадкою. Тому захворювання є небезпечним і часто призводить до появи залежностей.

Лікування від шизофренії: як виникає хвороба

У кожному центрі лікування шизофренії працює психотерапевт, бо від такого захворювання людину може лікувати тільки лікар, який має психіатричний профіль.

Лікування шизофренії в стаціонарі проводиться за допомогою транквілізаторів, нейролептиків, антидепресантів. Ці види препаратів застосовуються тому, що цей розлад не пов’язаний із зовнішніми стресами і порушення відбуваються в самому організмі.

Якщо говорити про прояви шизофренії, то варто виділити наступні симптоми:

 • людина робить нелогічні висновки, у неї з’являються ідеї, які є маячнею, час від часу розумові процеси стають незв’язними, людина видає звуки;
 • хворий бачить галюцинації;
 • з’являються порушення емоцій – людина несподівано стає злою, або, навпаки, поводиться як дитина в невідповідному ситуації. В цілому емоцій стає менше, характер змінюється в гіршу сторону.

При цьому людина втрачає можливість критично себе оцінювати і не може визнати, що у неї захворювання, яке необхідно лікувати.

Лікування шизофренії в Києві

Щоб вилікувати це захворювання, його потрібно правильно діагностувати. А це означає, що необхідно звернутися в профільну клініку. Якщо говорити про те, скільки коштує лікування шизофренії, то важливо розуміти що все залежить від стану хворого, від того, наскільки важка форма захворювання. У будь-якому випадку, не варто економити, оскільки тут важлива своєчасна допомога і кваліфікація лікарів. Лікування шизофренії в психіатрії передбачає обов’язкове спостереження і виставляння повторного діагнозу через рік. Для цього використовують патопсихологічне тестування, що включає багато методик.

Клініка для лікування від шизофренії: куди звертатися

Оскільки у шизофреніків часто спостерігаються суїцидальні думки і напади агресії, перший час лікування краще проходити в стаціонарі, під наглядом лікарів. Це дасть можливість простежити за тим, щоб хворий приймав препарати в точному дозуванні і в певний час.

Сьогодні лікування такого захворювання, як шизофренія в столиці Києві проводиться в багатьох клініках. Клініка доктора Кадирова також пропонує профільну допомогу, комфортний стаціонар і все необхідне, щоб допомогти людині і її рідним зрозуміти: шизофренія – це не вирок!

 

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием