Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
VIP відділення

VIP відділення

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
17 July 2018

Лікування алкоголізму і наркоманії – це складний, довготривалий процес, який вимагає чималих зусиль і правильного психологічного налаштування. А щоб людина знаходила в собі сили боротися зі шкідливими звичками, йому необхідно створити максимально комфортні умови. Тому в нашому медичному центрі є не тільки найкраще обладнання. Дизайнери пропрацювали інтер’єр палат, зробивши їх по-домашньому затишними, а особливу увагу приділили VIP відділенню.

Воно складається з шести палат, кожна з яких витримана в своєму власному стилі. Далеко не всі готельні номери можуть похвалитися такою комфортабельністю. Велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом дозволить легше пережити перші, найскладніші ночі, і допоможе швидше заснути. Оскільки лікування наркоманії і алкоголізму для наших пацієнтів є дуже складним процесом, який складається з безлічі обмежень, ми намагаємося, щоб люди не відчували себе немов у в’язниці. Тому в палатах VIP відділення великі вікна, які дають відчуття простору і не дозволяють розвиватися відчуттю клаустрофобії. Красиві штори гармонійно поєднуються із загальним інтер’єром і не попускають сонячне світло, якщо їх закрити.

Щоб нашим пацієнтам не здавалося, наче вони відірвані від світу, всі палати ми обладнали великими плазмовими телевізорами, також є столик для ноутбука і зручні стільці. Всі речі можна скласти в просторі шафи, які ідеально вписуються в загальний інтер’єр. Пацієнтам пропонують як палати, виконані в яскравих кольорах, так і кімнати зі світлим, спокійним дизайном інтер’єру.

Ще один важливий плюс VIP відділення – це поліпшене харчування. Звичайно, ми не можемо сказати, що лікування буде подібне до відпочинку, але ми точно гарантуємо, що проживання і обслуговування у VIP палатах на рівні хорошого комфортабельного європейського готелю міжнародного класу.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием