Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
23 February 2023

Ігрова залежність: причини виникнення та лікування

Ігрова залежність – це така ж страшна трагедія сучасного суспільства, як алкоголізм і наркоманія. Надмірне захоплення комп’ютерними іграми та ігровими автоматами призводить до серйозних наслідків, які виражаються не тільки в матеріальних проблемах, а й в психологічних розладах.

Сьогодні ігроманія визнана психологічним захворюванням, патологією в емоційно-вольовій сфері. Це суспільне явище досить довго залишалося непоміченим, тому тепер лікарям буває дуже важко позбавити людину від такої патологічної пристрасті.

Ситуацію посилює впевненість більшості залежних в тому, що у них все гаразд. Але це не так. Людина, яка постійно грає за комп’ютером або в автоматах страждає від проблем в особистому житті, на роботі. У неї знижується імунітет, з’являються болі в суглобах, зайва вага.

Як лікується ігрова залежність?

Лікування ігроманії орієнтоване на:

 • особисту психологічну перебудову;
 • блокування ігрової домінанти;
 • позбавлення від психологічних і невротичних розладів.

Ігроманія розвивається у істероїдів, невротиків, егоцентриків. Особистісні проблеми перетворюються в повноцінне захворювання, через яке людина йде на необдуманий ризик, не може вчасно зупинитися, завдає собі шкоди.

Щоб позбавити від ігрової залежності необхідно розібратися в причинах, через які пацієнт шукає віддушину в іграх, і викорінити їх.

В нашій клініці успішно використовуються сучасні методи блокування ігрової домінанти, які допомагають прибрати нав’язливі думки про гру і переорієнтувати людину на отримання задоволення від інших сфер життя. Застосовуються як медикаментозна, так і психологічна терапія. Завдяки цьому деструктивні програми замінюються на здорові і гармонійні, людина виходить з ігрового забуття і знову починає повноцінно жити.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием