Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікар нарколог

Лікар нарколог

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
10 September 2018

Лікар нарколог займається лікуванням людей від наступних видів залежності:

 • алкогольна;
 • ігрова;
 • наркотична;
 • психічні розлади.

Процес лікування може проходити як в стаціонарі, так і амбулаторно. В обов’язки нарколога входить безпосереднє позбавлення від залежності, а також профілактичні роботи після закінчення курсу. Хороший нарколог повинен бути не просто компетентним лікарем, але ще і вміти знаходити психологічні важелі тиску, які допомогли б мотивувати пацієнта. Адже, як відомо, людина не може позбутися залежності, поки сам цього не захоче.

Психіатр нарколог допомагає пацієнтам в психотическом стані – хворим з алкогольним маренням (делирием), абстиненцією і наркоманам в стані ломки. Він проводить роботи по детоксикації, призначить препарати, які допомагають зменшити больові відчуття, позбутися безсоння, нормалізувати загальний фізичний стан. Адже чим краще людина відчуває себе в перші дні після відмови від наркотичних засобів, тим простіше йому справитися з бажанням знову випити або прийняти наркотики.

Психолог нарколог приділяє більше увагою не психічному, а психологічному стану хворого. Він знає різні техніки НЛП, які допомагають переналаштувати психіку людини, переконати його в тому, що життя без алкоголю і наркотиків дійсно набагато краще. Для всіх залежних людей дуже важливою є правильна підтримка і мотивація. Навіть ті, хто самі хочуть кинути, все одно часто зриваються, оскільки процес на певному етапі стає занадто болючим не в фізичному, а саме в психологічному плані. І якщо нарколог вчасно не надасть йому необхідну допомогу, то станеться вибух.

Консультація нарколога дуже важлива і потрібна в тих випадках, коли людина підозрює, що з ним самим або з його близьким відбувається щось недобре, але не впевнений в тому, що це дійсно залежність. Кваліфікований нарколог Київ здатний розпізнати хворобу на початкових стадіях і почати лікування до того, як захворювання дасть ускладнення.

Багато хто вважає, що звертатися до лікаря можна тільки в тих випадках, коли проблема очевидна, але це не так. Насправді, потрібно йти на консультацію, в разі якщо людина:

 • поводиться агресивно без видимих ​​причин;
 • не може контролювати власні дії;
 • страждає від апатії і різких змін в настрої;
 • постійно відчуває страх, впадає в панічні стани;
 • думає про суїцид;
 • страждає від постійного безсоння.

Такі симптоми вказують на те, що людина страждає від залежності: наркотичної, алкогольної або ігровий. Тому не варто очікувати, коли хвороба перейде у важку форму і доведеться витрачати багато часу і сил на боротьбу з нею.

У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі наркологи, які точно можуть визначити, чи є у пацієнта залежність і допомогти йому справитися з цією хворобою. Тому якщо у вас є підозри – не чекайте, поки все стане гірше, відразу ж звертайтеся до нас і наші наркологи допоможуть вирішити проблему.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием