Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних

Реабілітаційні центри для наркоманів і клініки: в чому відмінності і куди краще звернутися

Коли у людини з’являється залежність від наркотиків, повністю змінюється її свідомість, характер. Такі люди дійсно перестають бути собою. І якщо наркоман вирішує боротися з хворобою, він повинен не тільки відмовитися від наркотиків, але і пройти повну реабілітацію. Без цього людина не зможе повернутися до звичайного життя і стати повноцінним членом суспільства.

Реабілітаційні центри для лікування наркоманів: у чому мінус таких закладів

Люди, які не стикаються з проблемою наркоманії, погано розрізняють клініки і центри. Їм здається, що всі медичні заклади такого типу схожі, але це не так. У центрах терапія, найчастіше, зводиться до фізичної праці і розмов. Щоб позбутися від залежності, люди просто працюють з ранку до ночі, вимотуються, буквально валяться з ніг. Звичайно ж, у них не залишається сил на мрії про наркотики. Але подібна реабілітація наркоманів в Києві і Україні, як і в будь-якій країні, абсолютно неефективна, тому що після виходу з центру людина знову потрапляє в те ж оточення і все починається заново. Також, коли організм, який і так постраждав від наркотиків, постійно перевантажують фізичною працею, це може призвести до дуже сумних наслідків. Подібна програма ефективної реабілітації наркозалежної вже десятки разів була розкритикована наркологами, психологами та іншими медиками. Вони часто акцентували увагу на тому, що людям дійсно потрібно повертатися до нормального життя, обговорюючи свої проблеми з психологом, займаючись фізичною діяльністю. Але також їм необхідно серйозне медикаментозне лікування, яке може проводитися тільки під постійним наглядом фахівців.

Клініка і центр реабілітації наркоманів: відмінності

По-перше, ці два заклади відрізняються кадровим складом. У центрах 90% працівників – колишні наркомани або волонтери, які просто вирішили допомагати людям, використовуючи власний досвід. Також в таких установах є кілька медиків, хоча вони можуть бути навіть не наркологами, і інший персонал, який використовують швидше як наглядачів.

У клініках ситуація виглядає зовсім інакше. Там працюють тільки ті, хто має високу кваліфікацію і глибокі знання в області наркології, психіатрії. Ці люди можуть провести якісну діагностику, дати підтримку. Вони ніколи не використовують насильницькі методи лікування від шкідливої ​​звички, оскільки розуміють, що це неефективно і може завдати серйозної шкоди як психіці, так і фізичному здоров’ю людини. Тому другою важливою відмінністю є те, що реабілітація залежних від наркотиків в Києві, завжди починається з фізіологічного очищення організму. Для цього використовуються спеціальні медичні препарати, які блокують хворобливу тягу. Також людям призначають оздоровчі процедури для детоксикації, зміцнення імунітету, підтримки функціонування серцево-судинної, нервової та інших систем.

Психологічна програма в клініці для реабілітації наркозалежних

Коли у людей проходить «ломка» до фізіологічної підключають і психологічну програму. Клініка реабілітації наркозалежних створює умови, щоб людина знову знайшла себе, виросла духовно, пройшла терапію, позбавлення та очищення, відновила здорове мислення і згадала про справжні життєві цінності. Бувають випадки, коли така робота займає довгі місяці, перш ніж залежність відступає і приходить момент повернення в реальне життя. Так відбувається, оскільки дуже складно відразу ж допомогти людині, яка втратила здатність до раціонального мислення, навчання, вирішення життєвих проблем і ситуацій.

Реабілітація наркоманії середня ціна залежить від того, наскільки запущений випадок, які методи лікування застосовуються і інших важливих чинників. Тому щоб дізнатися точну вартість, потрібно звернутися в клініку і пройти всі аналізи. Після цього лікар скаже суму і пояснить, що саме буде включати курс лікування. Звертаючись за допомогою, завжди пам’ятайте про те, що наркоманія – це страшна хвороба і позбутися від неї можна тільки там, де лікування проходить під пильним наглядом кваліфікованих лікарів.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием