Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7

Про нас

Про нас

Наш центр створено для людей, яким набридло пасивне існування. Тим, хто вирішив почати життя з чистого аркуша, вилікувавшись від хвороб нашого жорстокого століття – наркоманії й алкоголізму, Медичний центр доктора Кадирова дає другий шанс.

Під час лікування пацієнт повинен почувати себе комфортно, тому значна увага тут приділяється внутрішньому облаштуванню приміщень. До послуг пацієнтів, які прийшли до нас лікуватися, є палати не лише стандартного зразка, але й люкс-палати. Ми надаємо п’ятиразове харчування, яке враховує всю специфіку захворювання пацієнта, під повним контролем лікаря-дієтолога.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДОКТОРА КАДИРОВА ЦЕ:
Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних і фізіологічних особливостей, типу особистості, особливостей захворювання, супутніх захворювань і ускладнень.

Повна довіра пацієнта до лікаря Повна довіра пацієнта до лікаря

Максимальний успіх лікування повністю залежить від довіри до лікаря, лише за такої умови ми можемо допомогти у вирішенні вашої проблеми.

Відсторонення пацієнта Відсторонення пацієнта

Відсторонення пацієнта від його звичного середовища не тільки для запобігання зриву, а й для можливості дати пацієнту час відпочити від проблем і стресів, що його оточують.

Поетапне лікування Поетапне лікування

Повний курс лікування складається з 3 основних етапів:

 • Усунення фізичної залежності (детоксикація)
 • Лікування симптомів психологічної залежності (тяги, потягу до психоактивних речовин)
 • Підримувальна терапія
Підтримка контактів Підтримка контактів

Перед випискою пацієнта навчають розпізнавати в собі компоненти тяги (потягу) до психоактивних речовин, у випадку виникнення яких він повинен звертатися за допомогою в наш Центр. Якщо пацієнт звернувся за допомогою до нас, а не спожив алкоголь або наркотики, допомога надається безоплатно.

Повна конфіденційність Повна конфіденційність

Делікатність проблеми часто перешкоджає зверненню за медичною допомогою. Через це ми гарантуємо повну конфіденційність інформації про наших пацієнтів

Мінімальний курс лікування становить 7-10 днів, а оптимальний — до 1,5 місяця. Таким чином, потрібно, щоб пацієнт не відчував дискомфорту на побутовому рівні.

Звичайно, Медичний центр доктора Кадирова в першу чергу складається не з відмінного ремонту та комфортних приміщень, не з якісного харчування й інтер’єру, а з високого рівня фахівців із багаторічним досвідом роботи в цій галузі. Наша головна мета полягає в індивідуальному підборі лікувальної програми, яка впливатиме не лише на симптоми, а вирішуватиме проблему, яка привела людину до нас — комплексно. Щоб досягнути максимальних результатів у вирішенні проблеми, пацієнт на певний час має залишитися наодинці з лікарем, повністю йому довіритися. Фахівці нашого Центру вважають, що гарантію якості життя без залежності може дати собі лише сама людина. А лікарі та психологи готові йти поруч із хворим цим непростим шляхом, постійно підтримуючи та направляючи його.

Наші переваги
У Медичному центрі доктора Кадирова надається комплексна терапія на всіх рівнях, зокрема на фізичному та психологічному.
Сучасні препарати
Ми приймаємо в нашій роботі найновіші і найефективніші препарати, гарантія якості
Власні авторські розробки
Використання при лікуванні наркоманії власних авторських розробок, ноу-хау, в поєднанні з досвідом світової практики
Комплексна терапія
Комплексна терапія, що включає звільнення від психологічної залежності, полегшення фізичного стану
Строгий підбір персоналу
Медичний Центр доктора Кадирова має висококваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в області наркології і психіатрії
Патенти та сертифікати
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием