Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
По методу Довженка

По методу Довженка

Метод Довженко: спосіб лікування або самообман?

Метод Довженко став популярним багато років тому. Був період, коли про нього говорили буквально на кожному розі. Тоді цей спосіб лікування здавався чимось дійсно неймовірним, адже він не вимагає зусиль і проходження тривалого лікування. Для алкоголіків і їх сімей все це виглядало вкрай веселково.

Метод Довженка, в чому особливості

Цей спосіб використовують як основний, так і супутній при так званому «вшиванні». Але він підходить тільки людям, які дійсно хочуть кинути пити. Тобто, якщо людина не вважає себе алкоголіком, гіпноз на ній не спрацює, тому що вона не буде співпрацювати з лікарем.

Лікування хронічного алкоголізму за методом Довженка в Києві стало майже візитною карткою столиці, коли по всіх телеканалах йшла реклама про те, що саме таке кодування – порятунок для тих, хто став рабом етилового спирту. Звичайно ж, метод виглядає дуже привабливим, тому що не вимагає супутнього медикаментозного втручання. Принаймні так кажуть в брошурах. За допомогою препаратів знімається тільки абстинентний синдром, а потім починається вплив словом. Люди, які лікують пацієнтів за таким методом, переконують всіх в тому, що він набагато краще медикаментозного, адже на ліки у людини може виникнути алергія або ж вони негативно вплинуть на організм і викличуть наслідки.

Кодування хронічного алкоголізму за методом Довженка

Також вважається, що цей спосіб діє на всіх, незалежно від того, скільки часу людина вживала алкоголь і наскільки сильна її залежність. Стверджується, що метод гарантує стабільний і позитивний результат. Тобто, після медикаментозного лікування люди часто знову починають вживати, але тільки не після кодування. Цей комплекс гіпнотичних впливів геть відбиває бажання випити. Кодування від алкоголю методом доктора Довженка відгуки на який вже давно заполонили весь віртуальний простір, передбачає, що людина знаходиться в повній свідомості. І лікар переконує її в тому, що алкоголь – це жахливо, використовуючи негативні асоціації. Тобто, людині навіюють, що якщо вона вип’є, станеться щось погане, причому ця подія може не мати взагалі ніякого прямого зв’язку з алкоголем.

Лікування хронічного алкоголізму за методом Довженка, в чому мінуси

Насправді, такий тип лікування – це, швидше, самообман. Безумовно, є люди, яких дійсно можна переконати в тому, що вони не повинні пити, інакше хтось помре, трапиться аварія або у них самих з’явиться смертельна хвороба. Але таких людей не так вже й багато. До того ж, відмова від медикаментозного лікування – це велика помилка. Після того, як людина багато років вживає алкоголь, їй потрібен комплекс процедур, які допоможуть відновити органи і стабілізувати процеси в організмі. Тому лікарі в клініці проводять ретельну діагностику і розробляють схеми лікування і відновлення організму. Також, паралельно з лікуючим лікарем з пацієнтом працюють психологи, які допомагають знайти причину алкоголізму і зрозуміти, як знову не повернуться на соціальне дно. Деяким людям потрібні місяці, щоб усвідомити, наскільки алкоголь був шкідливий для їх життя і як добре без нього. На тлі цього, псевдо лікування алкогольної залежності за методом Довженка виглядає дуже несерйозно. З його допомогою не можна подолати недугу, якщо та вже стала сенсом життя для людини. Тому не варто проводити над собою експерименти. Краще відразу звернутися в клініку, де з пацієнтом працюватимуть кваліфіковані фахівці, які пропонують не гіпноз і чудодійні напої, а хоч і складний, але реальний спосіб боротьби з алкоголізмом.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием