Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм

Чи потрібно лікування пивного алкоголізму, або це не хвороба?

Пиво любить дуже велика кількість людей. Але якщо одні іноді випивають пляшку крафтового напою, щоб посмакувати, для інших пиво стає невід’ємною частиною життя. Саме це і називається пивним алкоголізмом.

Чому потрібно лікування пивного алкоголізму

Найстрашніша проблема пивного алкоголізму полягає в тому, що людина не хоче лікуватися, кодуватися, та й взагалі сприймає все, що їй говорять, з іронією або образою. Річ у тім, що на відміну від горілчаного алкоголізму, зловживання пивом не так помітно. Все починається з того, що людина просто випиває одну або дві пляшки пива після роботи, з друзями. Згодом вона розуміє, що цієї кількості не вистачає щоб сп’яніти, і починає вживати більше. У підсумку, позбавлення від сильної пивної залежності може знадобитися в той момент, коли людина не зможе прожити й кількох днів без, як мінімум, двох літрів пива. І це буде тільки початком.

Великий підступ і обман свідомості полягає в тому, що від пива складно сп’яніти настільки сильно, як від горілки. Тому у пивних алкоголіків не буває запоїв. Вони продовжують працювати, займатися своїми справами, просто при цьому в руках у них обов’язково є пляшка пива. Врешті, такі люди майже не тверезіють і деякі примудряються випивати за день близько 15-ти літрів пива. До певного моменту вони відчувають себе цілком нормально і навіть не думають про те, що скоро печінку почне відмовляти, так як отримує дуже великі навантаження. А разом з нею, поступово, зруйнуються і інші органи.

Кодування від пивного алкоголізму, допомагає воно?

Коли люди випивають в день по кілька літрів пива. У них починаються проблеми з:

 • нирками;
 • серцем;
 • стравоходом;
 • шлунком;
 • сечостатевої системою.

Також, цей напій, як і всі алкогольні, руйнує клітини мозку. І на відновлення нормального функціонування органів потрібні роки, а пивні алкоголіки цього не розуміють. Навіть коли починає проявлятися симптоматика захворювань, вони шукають собі виправдання, продовжуючи доводити, що пивного алкоголізму не існує. Стан постійного легкого сп’яніння змушує ігнорувати проблеми і не думати про наслідки. Саме тому родичі і друзі часто вибирають кодування пивної залежності. Проводять його, в більшості випадків, примусово і людині доводиться жити з думкою, що якщо вона вип’є пива то, швидше за все, помре.

На жаль, такий підхід не є правильним, якщо він не поєднаний з ефективним медикаментозним лікуванням. Є десятки випадків, коли люди зі слабкою волею зривалися і шкодили організму, оскільки все одно випивали. До того ж, закодована людина не відчуває відрази до алкоголю або ж не бачить, що без нього жити краще. Вона просто боїться і тихо ненавидить весь світ за те, що у неї відібрали радість і насолоду. А з таким світосприйняттям дуже складно рухатися вперед і радіти життю.

Правильне лікування від пивної залежності

Щоб людина дійсно змогла побороти проблему, її одужання має починатися з прийняття своєї проблеми. А для цього необхідна бесіда з кваліфікованим фахівцем. Тому не варто звертатися в різні центри, де акцент робиться на кодування і важку роботу. Замість цього потрібно йти в клініку. Там працює персонал з багаторічним стажем і великим досвідом. Ці люди знають, як зробити лікування від пивного алкоголізму ефективним і допомогти людині змінити свій спосіб життя. Не варто очікувати швидкого ефекту, оскільки для вирішення подібних проблем потрібен час. Але якщо людина пройде медикаментозне лікування і психологічну реабілітацію, він зможе назавжди відмовитися від пива, навчитися тверезо дивитися на світ і радіти життю без будь-якого алкоголю.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием