Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Підшивання від алкоголізму

Підшивання від алкоголізму

Алкоголізм – це страшне захворювання, яке руйнує стосунки, забирає здоров’я і життя людини. Тому своєчасне лікування – це необхідність для кожного алкоголіка. Багато людей вважають, що вони зупиняться, коли захочуть, але це не так. Щоб ефект дійсно був, необхідно вибрати ту установу і ті процедури, які реально допоможуть, а не зашкодять. Сьогодні багато хто обирає такий спосіб, як підшивання. Але чи є він дійсно дієвим і безпечним?

Що таке підшивання від алкоголізму

Під час процедури вшивається капсула в важкодоступне місце, щоб людина не могла її дістати. Наприклад, в спину. Також може бути використано і введення ліків через шприц. Сенс процедури полягає в тому, що людина зобов’язана побороти тягу, оскільки якщо вона буде вживати спиртний напій, той вступить в реакцію з препаратом в капсулі і викличе важке отруєння або навіть смерть. Вважається, що такий засіб ідеальний для тих, кого не можна переконати. Ось тільки не всі, кого змусили зашитися від вживання алкоголю, можуть побороти бажання, яке зводить їх з розуму. Складно зрозуміти і прийняти, але алкоголік дійсно готовий ризикнути життям, аби випити. Тому він може почати вживати навіть після підшиття і це призведе до жахливих наслідків. До того ж, є протипоказання для людей з алергією на певні препарати.

Підшивка ліками від алкоголю

Вважається, що коли людина підшивається, в її організм перестає потрапляти алкоголь, і через це змінюється психологія, ставлення до світу. Так, завдяки тому, що у людей розум стає світлішим вони дійсно починають сприймати все, що їх оточує, адекватніше. Однак це не говорить про те, що людина зрозуміє, чому вона стала алкоголіком і розлюбить напої, що містять спирт. Підшити алкоголіка капсулою в Києві, та й будь-якому іншому місті – це зовсім нескладно. Набагато складніше переконати його в тому, що оточуючі дійсно хотіли, як краще. Частими є випадки, коли люди кидають пити, але перетворюються в домашніх тиранів. Так вони мстяться за те, що у них відібрали найбільшу радість, адже для алкоголіка спиртне – дорожче життя і близьких.

Наскільки нешкідливо підшивання ампули від алкоголізму

Сьогодні застосовується кілька типів ампул, що містять препарат, який або викликає негативну реакцію на алкоголь, або блокує дію алкоголю. Їх всіх називають алкоблокаторамі, але ділять на дві групи:

 • перші є препаратами аверсивної дії;
 • другі – це наркоблокатори.

Підшивання ампул першого типу передбачає, що алкоголік не зможе вживати спиртне, тому що отримає від лікаря попередження про те, що це його вб’є. Одні типи ліків потрапляють в кров відразу ж, інші – поступово. Але механізм впливу однаковий у всіх. Тому, на жаль, було чимало випадків летального результату, коли алкоголіки з такими капсулами вирішували, що від однієї пляшки пива нічого не станеться. Але якщо у людини слабке серце або інші органи, через взаємодію алкоголю з діючою речовиною, станеться непоправне.

У випадку з наркоблокаторамі, летальний результат можливий тільки через передозування спиртним, хоча в цьому теж немає нічого хорошого. Особливість такого речовини полягає в тому, що людина п’є і не п’яніє. Але, не кожен алкоголік може повірити в те, що на певній дозі його все ж не візьме. Тому він буде вживати ще і ще, брати найміцніші напої, включаючи спирт, щоб отримати ефект.

Чи потрібно лікування від алкоголізму підшиванням

Звичайно ж, кожен сам має право вирішувати, чи варто використовувати такий метод чи ні. До того ж, деяким він дійсно допомагає. Але, з іншого боку, є безліч випадків летальних результатів. Тому підшивання точно не можна назвати безпечним способом. Так що, вирішивши підшити від алкоголізму і знаючи, яка ціна цієї процедури, варто все ж задуматися, чи є необхідність витрачати свої гроші і так сильно ризикувати здоров’ям.

Тому тим, хто дійсно хоче зав’язати, а також близьким алкоголіка, варто не намагатися шукати прості способи лікування, а йти до клініки. Тільки там людині нададуть комплексне лікування, що включає не тільки виведення з запою, а й підтримку організму, подальшу реабілітацію. Також, з ним будуть працювати психологи. А це дуже важливо¸ оскільки люди починають пити не просто так, і якщо знайти і усунути причину, людина стане ставитися до спиртних напоїв зовсім інакше Так, таке лікування займає не один сеанс, воно може тривати місяцями. Проте і ефект від нього буде набагато помітніше. І коли людина сама прийде до думки, що хоче вести повноцінне життя без алкоголю, то зможе повністю змінити себе і багато чого досягти.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием