Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Отрута жаби Буфо: особливості цього наркотику і чим він небезпечний

Отрута жаби Буфо: особливості цього наркотику і чим він небезпечний

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
30 October 2020

Наркотики можна отримувати не тільки з рослин, але і з живих істот. Одними з них є галюциногенні жаби. Напевно, всі чули про те, що існують жаби, які виробляють отруту, що має галюциногенні властивості. Однак далеко не всі знають про те, яким способом отримують наркотик і як його вживають. Часто в комедійних фільмах показують, як людину «накриває» приходь після того, як вона лизнула жабу. Насправді, жаб не лижуть. Зараз ми розповімо про те, що ж таке наркотична Буфо жаба, як витягають отруту, як її вживають і чим небезпечний цей наркотик.

Особливості отрути жаб Буфо

Буфо – це ціла група, яка складається з 286 видів жаб. Однак далеко не всі вони містять наркотик в своєму отруті. Лише тільки вид Альваріус володіє саме тою отрутою, в якій міститься до 15-ти відсотків наркотичної речовини, яке називається триптамін 5-MeO-DMT. Те, що отрута цього виду жаб Буфо має лізергін ефекти відкрили ще в 1965-му році. Про це навіть писали в науковому журналі, проте тоді це не викликало будь особливого інтересу. Адже зловити жабу – це не завжди просто. До того ж, така ж речовина є і в рослині, вірола руфута, і добувати з неї наркотик набагато простіше.

Однак, з часом все ж з’явився досить велике коло людей, які цікавилися саме отрутою, яку має жаба, і її наркотична субстанція стала причиною вилову цих земноводних, з метою здоєння отрути. До речі, щоб отримати наркотик, жаб не потрібно вбивати. Досить лише зробити доїння, і можна відпускати істоту на свободу.

Жаба Альваріус Буфо живе в північній Мексиці, а також в південно-західних регіонах Сполучених Штатів Америки. Складність лову цих жаб полягає в тому, що вони живуть на поверхні землі всього лише 3 місяці. Весь інший час жабки ховаються під землею, оскільки вони не виносять палючого сонця.

Щоб отримати наркотичну речовину з жаби, необхідно зібрати рідину з її залоз. Для цього використовують скло. Коли отрута зібрана, скло залишають, щоб рідина висохла, а потім скурюють то, що залишилося. Цікаво, що цей наркотик діє всього 10 хвилин. Але тріпи бувають дуже яскравими і сильними. А це свідчить про те, що в наркотику міститься велика кількість галюциногенної речовини.

Як діє наркотик і що відбувається під час вживання

Наркотик, отриманий з отрути Жаби Буфо діє, лише якщо його палити. Тому облизування жаби – це стовідсотковий міф, адже якщо вжити отруту в їжу, вона взагалі не подіє. Після вживання наркотику людина відчуває дуже сильну ейфорію, всі барви стають надзвичайно насиченими. Також з’являється відчуття повної втрати часу, особистість розсіюється і людина не може себе контролювати.

Через такий розслаблюючий ефект, в 80-х роках деякі навіть вважали, що наркотик варто приймати в оздоровчих цілях. Звичайно ж, це не так. Тому що будь-яка галюциногенна речовина діє на психіку, нервову систему. Поступово вона порушує адекватне сприйняття реальності, через що людина може вести себе неадекватно. А в разі передозування може початися психоз, оскільки замість розслаблення людина зазнає страх, панікує, бачить страшні картинки, які доводять її до стану істерики. Саме в цьому полягає вся небезпека такого наркотику. Навіть незважаючи на те, що він є природним, через силу психотропної дії, він може серйозно нашкодити людині.

Саме тому в США речовину 5-MeO-DMT знаходиться в списку заборонених. Держава контролює зміст і розведення жаб. Якщо у людини немає офіційного дозволу на те, щоб у неї вдома жили жаби Буфо, їй загрожує кримінальна відповідальність. Вже були інциденти, коли людей заарештовували за те, що вони розводили земноводних з наркотичною отрутою.

Тому якщо раптом з’явилася можливість спробувати отрута жаби Буфо – не варто цього робити. Тому що це може призвести до серйозних наслідків, у вигляді психозів, тріпів, які принесуть не кайф, а жах. Завжди потрібно пам’ятати про те, що всі наркотики негативно впливають на психіку людини, і уникати їх.

Вилікувати поклик для наркотичних речовин можливо в клініці Кадирова.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием