Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Наркологічна допомога

Наркологічна допомога

Наркологічна допомога, що це таке і що вона включає

Наркологи – це лікарі, які займаються не тільки лікуванням захворювання, а й визначенням причин виникнення такої проблеми. Багато хто вважає, що наркологи лікують тільки наркоманів. Насправді, вони працюють і з алкоголіками, а також з залежними від ігор. Річ у тім, що всі ці люди не можуть побороти недуги, які безпосередньо пов’язані з їх психологічним станом. Як показує практика, немає людей, які почали б пити, вживати наркотики або грати з ранку до ночі, програючи величезні суми, просто так. Всі вони отримали певні психологічні травми, не задоволені своїм життям, могли когось втратити. Тому наркологічна допомога – це не тільки виведення зі стану запою і ломки, а цілий комплекс складних процедур, які проводять наркологи та психологи.

Наркологічна допомога, що включає

Невідкладна якісна допомога наркоманам починається з детоксикації організму. Якщо людина перебуває в стані запою або ломки, родичі, найчастіше, викликають бригаду прямо додому. Там лікарі проводять першу очистку і стабілізацію організму, щоб людину можна було транспортувати. Багато хто не розуміє, що без першої допомоги наркоман або алкоголік може померти. Це станеться або через отруєння вже наявними в організмі речовинами, або тому, що йому захочеться зняти больові ефекти ломки, він вип’є або прийме ще, і станеться передозування.

Після того як людину стабілізували її транспортують в лікарню. Важливо пам’ятати, що по-справжньому людям можуть допомогти тільки в медичних клініках. Різні центри не дають ефекту, оскільки там з хворими не працюють. Їх просто навантажують фізичною працею і ставляться до них з ненавистю і нехтуванням. Це не наркологічна допомога, а звичайне знущання над психікою, яке, найчастіше, ще більше погіршує стан наркомана або алкоголіка.

Надання допомоги наркозалежному

Для одужання людині необхідно не тільки зняття симптоматики, але і повна реабілітація. Такий комплекс лікування пропонують клініки, надаючи хорошу підтримку для організму і прискорюючи відновлення. Найчастіше, клініки працюють цілодобово і проводять лікування анонімно. Тому можна зробити екстрений виклик до наркозалежного і отримати невідкладну допомогу.

Анонімна допомога при важкої наркоманії на дому зводиться тільки до стабілізації організму. Далі всі заходи проводяться вже в клініці. Наркомани часто переконують інших і навіть себе в тому, що вони впораються «на волі». Але це не так. Навколо є занадто багато спокус, тому зрив обов’язково трапиться. Отож не варто сподіватися на краще. До того ж, в клініці людина буде перебувати в оточенні тих, хто вже досяг певного прогресу і такі люди зможуть йому допомогти, підказати, в чомусь переконати.

Термінова анонімна наркологічна допомога

У клініці лікарі готові працювати з пацієнтом у будь-який час. Людина постійно перебуває під наглядом, тому немає ризику, що їй стане погано через ломку або порушення в функціонуванні органів, і їй ніхто не допоможе. До того ж, з пацієнтами працюють психологи. Вони допомагають зрозуміти, що саме сталося, чому людина стала наркоманом чи алкоголіком і що потрібно змінити в житті, щоб не просто приглушити бажання випити або отримати дозу, а дійсно перестати цього хотіти.

Тому якщо потрібна екстрена допомога для наркомана в Києві, потрібно не чекати, поки стане занадто пізно і не намагатися допомогти людині вдома. Замість цього варто відразу ж звертатися в клініку, знаходити хороших фахівців і діяти відповідно до їх приписів. Тоді у хворого з’явиться більше шансів вилікуватися від залежності раз і назавжди.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием