Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Моллі – наркотик з жіночим ім’ям, який знищує і вбиває

Моллі – наркотик з жіночим ім’ям, який знищує і вбиває

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
2 December 2020

Цей наркотик має дуже милу назву – «Моллі», як ім’я прекрасної дівчини. Ось тільки в самій наркотичній речовині немає нічого прекрасного. Вона викликає безліч побічних ефектів і може стати навіть причиною смерті. Тому дуже важливо знати і розуміти, що таке моллі, чим особливий цей наркотик і чому потрібно завжди звертатися за допомогою, якщо хтось із близьких почав його вживати. Важливо пам’ятати про те, що абсолютно всі наркотичні речовини негативно діють на організм і їх вживання ніколи не проходить безслідно. Тому що все наркотики без винятку руйнують органи і психіку людини. І якщо для порушення функціонування систем потрібно досить багато часу, то щоб відбулися зміни в психіки, може бути достатньо кількох місяців, а то і взагалі, декількох прийомів.

Що потрібно знати про наркотик

Моллі наркотик – це один з видів метамфетаміну MDMA. Метамфетамін MDMA ми знаємо під назвою «екстазі». Його вживають, щоб досягти стану ейфорії, отримати додаткову енергію. Зазвичай, екстазі приймають в клубах, а потім веселяться всю ніч, не думаючи про наслідки.

Моллі наркотик є галюциногеном і стимулятором. Вживши його, люди починають погано орієнтуватися в просторі і часі. Також можуть виникати галюцинації, відчуття неймовірної радості. Після прийому протягом декількох годин людина відчуває дуже потужний приплив енергії, з’являється бажання веселитися, не думати ні про що і взагалі не звітуватися за свої дії.

Якщо говорити про назву «Моллі», то вона пішла не від жіночого імені. Ця назва є скороченням від слова «молекулярний». Так називають чисту форму MDMA. Ось тільки моллі – це наркотик, в якому немає абсолютно нічого чистого і природного. Тож наркоманам ні в якому разі не можна обманювати себе назвою і переконувати себе в тому, що вони вживають щось легке і нешкідливе. Навпаки, саме цей наркотик шкодить організму дуже і дуже сильно. Під час виробництва цього наркотику змішують різні наркотичні речовини. Відповідно, той, хто вживає моллі, навіть точно не знає, з чого саме зроблений наркотик. І в разі передозування лікарям складно швидко надавати першу допомогу, оскільки вони самі не зовсім розуміють, чому саме отруїлася людина. А передозування – це справжнє отруєння токсинами, які виділяються з сумнівних хімічних речовин в дуже великих кількостях.

Наркотики, які називають моллі часто взагалі не мають практично нічого спільного з MDMA. Тому що їх створюють в підпільних лабораторіях, змішуючи мало не все підряд, і лише в деяких випадках дійсно додають MDMA. Саме через це наркотичні речовини є неймовірно небезпечними і можуть завдати організму непоправної шкоди, а то і взагалі стати причиною летального результату.

Як наркотик діє на організм

У наркотику моллі наступна дія: він стимулює викид допаміну, норадреналіну та серотоніну. Допамін відповідає за появу енергії, норадреналін підвищує тиск і прискорює серцебиття, а серотонін поліпшує настрій, також він відповідає за сон і апетит. Через викид великої кількості цих речовин, люди відчувають радість і інші ефекти, які були описані вище.

Але, в разі передозування, починається:

 •         нудота;
 •         судоми;
 •         озноб;
 •         пітливість.

Якщо людина вживав надто багато, у неї може різко піднятися температура, а це іноді призводить до відмови нирок і печінки, а також серцевої недостатності. Відповідно, людина може просто померти.

Після прийому таблетки і закінчення її ефекту, наслідки вживання можуть спостерігатися до 7-и днів! Вони проявляються через сильну дратівливість, навіть агресивність, безсоння, депресивні настрої, підвищену тривожність. Також виникають проблеми з пам’яттю, знижується лібідо, пропадає апетит. До речі, спочатку препарат розробляли як пригнічувач апетиту. Це було в 1912-му році, і тоді ще ніхто не знав про те, що черговий медичний препарат виявиться наркотиком.

Якщо хтось із ваших близьких вживає моллі – звертайтеся за допомогою до наркологічної клініки доктора Кадирова. Не втрачайте часу дарма, щоб потім не було запізно.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием