Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Медикаментозне лікування алкоголізму

Медикаментозне лікування алкоголізму

Як проходить медикаментозне лікування алкоголізму

Алкогольна залежність – це стан, з якого людина не може вийти самостійно. Йому необхідно:

купірування самого алкогольного розладу;

зняття синдрому;

подальша підтримка організму;

протирецидивне лікування.

Такі процедури можна провести тільки в клініці під наглядом лікарів. У них є всі необхідні кошти, які в комплексі впливають на організм для його лікування.

Медикаментозне лікування алкоголізму: етапи

Найчастіше людина потрапляє в клініку після сильного запою. У нього спостерігається інтоксикація і, спочатку, лікарі стабілізують стан. Для цього вони використовують засоби від кашлю, блювоти, препарати, що сприяють поліпшенню роботи органів нервової і серцево-судинної системи. Таке початкове медичне лікування від алкоголізму дозволяє стабілізувати роботу організму. А це дуже важливо, оскільки через надмірне вживання спиртного, людський організм отримує сильний стрес. Ось чому ні в якому разі не можна лікувати людину вдома. Якщо навколо нього знаходяться люди без спеціальної освіти, вони не помітять погіршення загального стану. У такій ситуації медики застосовують спеціальні препарати, для стабілізації пацієнта.

Після того як людини з алкогольною залежністю приводять у норму, починається медикаментозне лікування сильної алкогольної залежності за допомогою препаратів, які допомагають органам швидше відновити своє нормальне функціонування. Через вживання спиртних напоїв сильно страждає серце мозок, нервова система. Саме ці органи відновлюють в першу чергу. На відміну від центрів, в клініці на людину не дають важких фізичних навантажень, розуміючи, що вона ослаблена, і праця може завдати їй шкоди. Замість цього з ним постійно працюють наркологи та психологи.

Лікування алкоголізму з медикаментами і психотерапією

Залежній людині потрібні не тільки препарати, але і психологічна реабілітація. Працюючи з психотерапевтами, людина може розібратися в собі і зрозуміти, чому саме вона почала вживати алкоголь. У кожного алкозалежного є причини, але одні про них знають, а інші – ні. Тому завдання лікарів не просто вивести із запою і переконати в тому, що алкоголь зло. Лікування повинно знайти причину проблеми, її знищення і набуття людиною нового сенсу життя. Тільки таке медикаментозне лікування хронічного алкоголізму в Києві або будь-якому іншому місті України може дати результат. Тому якщо є проблема з алкоголем, потрібне не просто введення препаратів, а позбавлення від нав’язливих ідей, невпевненості в собі, депресії, незадоволеності життям. Якщо людина може знайти для себе причини бути щасливим, боротися і домагатися, вона перестане бачити щось хороше тільки в спиртному. Замість цього колишній алкоголік стане здоровим і повноцінним членом суспільства і зможе рухатися вперед.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием