Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7

Лікування тривожного розладу особистості

Лікування тривожного розладу в Києві

Всі ми деколи відчуваємо тривогу, занепокоєння і страх. Це можуть бути нормальні реакції на певні ситуації. Наприклад, ви можете переживати з приводу співбесіди або іспитів, турбуватися про своєчасну оплату кредиту. Але коли ви продовжуєте відчувати страх і тривогу ще довго після того, як загроза зникла, ми говоримо про тривожний розлад особистості.

Коли необхідне лікування тривожного розладу особистості? Кожна людина буде відчувати тривогу по-своєму, але є загальні симптоми:

 • сумбурне мислення, труднощі з концентрацією уваги;
 • відчуття страху, паніки або «катастрофи, що насувається»;
 • дратівливість і підвищена настороженість,
 • бажання уникнути ситуації, в якій перебуваєте;
 • проблеми зі сном, зміну харчових звичок.

Лікування тривожного розладу особистості потрібно почати якомога раніше, якщо ви регулярно спостерігаєте за собою:

 • швидке серцебиття, тряску, важке і прискорене дихання;
 • сухість у роті, болі в животі та нудоту;
 • сильну втому або недолік енергії;
 • випадання волосся, припливи або почервоніння;
 • запаморочення і непритомність.

Тривожні стани без належного лікування призведуть до депресії. Не варто витрачати час і запускати проблему або займатися самолікуванням – зверніться до нас за професійною допомогою. Якщо ви тривалий час відчуваєте емоційний дискомфорт, значить наша клініка лікування тривожних розладів у Києві для вас.

У вас може розвинутися тривожно-фобічний розлад, варіант лікування підбере психотерапевт. Через агорафобію (страх відкритого простору і скупчення людей) вам, можливо, страшно буде вийти з дому для запису до психотерапевта. Запишіться за телефоном або через інтернет. Не переживайте, що про ваш тривожний розлад особистості дізнаються знайомі – ми гарантуємо повну анонімність.

Лікування симптомів тривожного розладу

Тривожні розлади особистості проявляються по-різному. Телефонуйте нам, якщо у вас з’явилися нав’язливі ідеї та думки, або якщо ви висмикуєте на собі волосся або вищипуєте шкіру. Почавши одного разу, вам важко буде зупинитися. Крім того, що такі маніпуляції не допоможуть вам заспокоїтися, так ще й залишать шрами на шкірі, часто здорової.

Найефективніше лікування тривожного розладу доступно в Києві, при повній підтримці наших лікарів. Запишіться на прийом до психотерапевта. Діагноз ставиться на підставі фізичного огляду та обстеження у психотерапевта. Вибір лікування тривожного розладу особистості буде залежати від діагнозу і симптомів, випробуваних раніше варіантів лікування тривожного розладу, стану вашого здоров’я й інших нюансів.

Чому саме у нас найефективніше лікування тривожних станів

Деякі симптоми можуть пройти без лікування – самі по собі або після грамотної консультації психотерапевта, який навчить справлятися з ознаками тривожного розладу особистості. Інші симптоми потребують постійного нагляду фахівця. Ми практикуємо стандартні схеми лікування і власні розробки в сфері лікування тривожного розладу особистості.

Заняття з психотерапевтом в групі або з близькими допоможуть більше дізнатися про симптоми й навчитися налагоджувати спілкування з оточуючими. Ви думатимете більш позитивно і дізнаєтеся, як справлятися з кризою.

Арт-терапія корисна тим, хто не може висловити свої почуття словами. З її допомогою ви станете менш тривожні, краще розумітимете свої почуття, будете відчувати себе в моменті. Абсолютно атравматичний спосіб відчути себе краще!

 Прикладні техніки релаксації – швидкий спосіб знизити тривожність. Методика добре себе зарекомендувала в лікуванні тривожних розладів особистості, а позитивний результат зберігається ще два роки після закінчення терапії.

Лікарські препарати: антидепресанти, седативні засоби або нормотиміки призначає психотерапевт.

Ціна лікування в Україні залежить від інтенсивності курсів терапії. Зазвичай потрібно від 5 до 20 сеансів, але це залежить від вашого стану.

Через ваші переживання ви можете відчути себе єдиною людиною з тривожним розладом особистості, але якщо ви відчуваєте тривогу або занепокоєння, не панікуйте і не впадайте у відчай. Тривожний розлад особистості піддається лікуванню, і наша мета – дати вам всі необхідні поради, підтримку та інструменти для того, щоб ви одужали.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием