Шизофренія – серйозний хронічний психічний розлад, а точна причина його виникнення дотепер невідома. Однак вже визнано, що грає роль безліч факторів, включаючи генетичну схильність і вплив навколишнього середовища. Впливають і різного роду залежності. Наприклад, вживання канабісу значно знижує ефективність лікування шизофренії, оскільки залежні хворі не хочуть лікуватися, відчувши тимчасове полегшення психічного стану після вживання наркотиків. Крім того, вживання наркотичних речовин провокує виникнення інших захворювань: серцево-судинних, інфекційних і т.д. Тому в таких випадках спеціалісти центру лікування шизофренії практикують комплексний підхід для позбавлення від обох розладів: допомога психотерапевта та медикаментозне лікування.
Симптоми можуть проявлятися та зникати. Люди, які страждають на цей психічний розлад часто не усвідомлюють, з чим пов’язані їхні проблеми та можуть все списати на стрес чи втому. Тому за допомогою доводиться звертатися сім’ї чи друзям. Якщо у близької вам людини спостерігаються різного роду психічні розлади чи навіть суїцидальні думки, зателефонуйте, перейшовши за посиланням https://mc-spasenie.kiev.ua/contact-us/ або заповніть форму на сайті, щоб отримати консультацію.
Діагностика та лікування шизофренії в Україні покращуються за якістю завдяки відкриттям нових, більш ефективних і безпечних препаратів, а також постійним дослідженням в області психічного здоров’я. Діагностика включає психіатричне обстеження, фізичний огляд, МРТ і комп’ютерну томографію.
Варто відразу сказати, що шизофренія поки що вважається невиліковним захворюванням. Мова не про повне вилікування шизофренії, а про покращення адаптивного функціонування за допомогою доступних варіантів лікування.
Лікування шизофренії включає прийом нейролептиків, котрі впливають на нейромедіатор дофамін в головному мозку, контролюючи симптоми. Допоміжні засоби – антидепресанти та заспокійливі. Для пацієнтів з тяжким перебігом захворювання кращим варіантом буде лікування шизофренії в стаціонарі для забезпечення безпеки, правильного харчування, елементарної гігієни та нормального сну.
Лікування допомагає людям з шизофренією вести продуктивне життя, яке буде приносити задоволення.
Скільки коштує лікування шизофренії в Києві чи іншому місті України, точно сказати можна тільки після діагностики пацієнта: комусь може знадобитися лише допомога психіатра, а для іншого ефективною буде госпіталізація. Приблизна ціна лікування шизофренії в стаціонарі від 3000 грн/доба. У вартість входять: консультація лікарів, діагностика та медпрепарати.
Для анонімної консультації за телефоном або онлайн зверніться в Медичний центр ПОРЯТУНОК А.О. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, анонімність, а також безкоштовну підтримку після виписки.
Ми пропонуємо комфортні стандартні палати. А в кожній VIP-палаті є більярдна кімната та санвузол.
Ми знаходимося в Києві, в усамітненому мальовничому місці з просторою територією для відпочинку. Ідеально для медитацій чи прогулянок на свіжому повітрі! А зміна звичної обстановки допоможе в лікуванні шизофренії. Для більш інтенсивних фізичних навантажень у нас є тренажерний зал.
Ми подаємо 4-5 разове харчування, яке підбере лікар-дієтолог відповідно до особливостей стану пацієнта.
Ми використовуємо власні методики в лікуванні шизофренії. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. А психосоціальна терапія з нашими спеціалістами покращить психоемоційний стан, допоможе в адаптації до соціуму. Це бесіди з психологом, арттерапія, караоке, групові заняття.
Ми гарантуємо допомогу дипломованих спеціалістів. Всі наші співробітники мають багаторічний досвід роботи в лікуванні шизофренії.
Ми обіцяємо анонімність і підтримку навіть після виписки. Ми готові підтримати пацієнта в цей складний період і не залишимо його сам на сам з проблемою.
Ми віримо в наших пацієнтів! І знаємо, що психічні розлади – не вирок. Але лікування буде успішним тільки в тому випадку, якщо людина хоче налагодити своє життя і бути в гармонії з собою та оточуючими. А ми завжди готові допомогти, підтримати і дати можливість хворому змінити своє життя.