Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування психічних розладів

Лікування психічних розладів

Лікування психічних розладів в Києві

Більшості людей з психічними розладами не знадобиться госпіталізація в психіатричну лікарню – повна і точна діагностика, а також грамотно складений план лікування і регулярні консультації лікуючого психотерапевта дозволять хворому лікуватися вдома. Але хворому з важкими психічними розладами знадобиться стаціонарне лікування в психіатричній клініці.

До людей з важкими психічними розладами часто упереджене ставлення – на них вішають ярлики, їх називають розумово відсталими або душевнохворими. Це абсолютно не так. «Лікування душевнохворих» – некоректний і застарілий термін, засуджуваний Європейським судом з прав людини. Психічний розлад означає те, що психіка людини виявилася дуже чутливою до стресу, іноді до тривалого. Тому ми говоримо саме про лікування психічних розладів.

Коли необхідне лікування психіатричних захворювань?

Людям з тяжкими психічними розладами, до яких відносяться великий депресивний розлад, шизофренія і біполярний афективний розлад найкраще буде лікуватися в нашій лікарні в Києві. Реабілітаційний центр психічно хворих приймає з симптомами, з якими ви вдома не можете впоратися.

Шизофренія. Пацієнту, який страждає на дане захворювання складно в домашніх умовах впоратися з такими симптомами:

 • галюцинації, маячні ідеї, незв’язна мова;
 • надто екстравагантна поведінка;
 • при відсутності своєчасного лікування – зниження функціональності організму: розумової та фізичної діяльності й емоційні порушення;
 • схильність до суїциду.

Досвід спостереження свідчить про те, що при своєчасному зверненні до нас на госпіталізацію, третина пацієнтів цілком здатна відносно нормально жити зі своїм діагнозом, при відповідній постійній терапії. Ще третина хворих на шизофренію повністю виліковується.

При БАР або маніакально-депресивному психозі періоди надмірної фізичної та емоційної активності, хаотичності думок змінюються пригніченістю, депресіями. У маніакальний період самі пацієнти не усвідомлюють і не бажають визнати тяжкість свого стану і миттєво приходять в роздратування, якщо заговорити з ними про розлад або про лікування.

Ми успішно лікуємо МДП за допомогою комплексного підходу: медикаментозна терапія і психотерапія.

Для великого депресивного розладу характерні:

 • пригніченість;
 • відсутність інтересу та апатія;
 • безрадісний настрій, внутрішня спустошеність;
 • проблеми зі сном, думки й фантазії про суїцид.

Такі симптоми непросто, а в запущеній формі практично неможливо вилікувати вдома. І навпаки, стаціонарне лікування в половині випадків успішно в перші пів року. Ще третина хворих виліковується через рік.

Запущені випадки депресії небезпечні для життя: 10-15% випадків закінчуються суїцидом. Тому, якщо у вас депресивний настрій або з’явилися думки про самогубство, не зволікайте: зателефонуйте нам і запишіться на прийом до психіатра. Пам’ятайте, своєчасне звернення до фахівців врятує вам життя, дозволить надалі налагодити своє психічне здоров’я.

Доступне лікування в приватній психіатричній лікарні в Києві

Якщо ви потребуєте інтенсивної та регулярної психіатричної допомоги, вам краще буде залишитися в клініці. Тут ви перебуватимете під наглядом фахівців і отримуватимете необхідне лікування, яке не можете повноцінно отримати вдома. Крім того, зміна звичної обстановки сприятливо позначиться на емоційному стані.

 • Коли вам сумно, ви дуже налякані або відчуваєте втрату контролю над собою і своїм життям, наші терапевти будуть поруч, щоб заспокоїти вас і підтримати.
 • У разі пошкодження в результаті самоушкодження; вживання наркотиків або алкоголю, вам потрібна буде допомога лікарів, які вилікують травми.
 • Якщо у вас галюцинації або намір нашкодити собі чи іншим, співробітники нашої клініки вбережуть вас від необдуманого вчинку.

У клініці Кадирова А.О. в Києві фахівці забезпечать належний догляд такому пацієнту.

Вартість лікування в психіатричній клініці залежить від тривалості перебування тут. Декому знадобиться день-два, а хтось залишиться в клініці на два або три тижні, можливо і довше. Не бійтеся, що доведеться залишитися назавжди замкненим в психіатричній клініці – у всякого стаціонарного лікування є кінцевий термін, і як тільки пацієнт буде в змозі лікуватися вдома, його випишуть.

Переваги нашої клініки лікування психічних розладів

Клініка знаходиться в Голосіївському районі Києва. На досить великій території психіатричного комплексу ростуть сосни та багато різної зелені. Це ідеальне місце для прогулянок на свіжому повітрі, для медитації або занять бігом. До речі, існує зв’язок між активним способом життя і психічним здоров’ям. Професор Єльського університету А. Чекрут переконаний, що спортивні навантаження позитивно впливають на людей з психічними розладами. Займайтеся фізичними вправами до 3 годин в день і женіть геть депресію.

Для більш інтенсивних навантажень або спортивних вправ в холодну пору у нас є спортзал з тренажерами.

У реабілітаційному психіатричному відділенні пацієнти проживають в затишних стандартних палатах і палатах-люкс. У нас є більярдна кімната.

Ми забезпечуємо своїм пацієнтам 4-5 разове харчування, підібране лікарем-дієтологом, дипломованим фахівцем з досвідом роботи у своїй сфері, як і всі наші співробітники.

Зателефонуйте нам, щоб записатися на консультацію та діагностику в Києві. Якщо вам або вашій близькій людині потрібна госпіталізація в клініку, де його оточать турботою і нададуть результативне лікування – вам точно до нас! Скільки буде коштувати лікування в психіатричній клініці, ви можете дізнатися після того, як лікар поставить точний діагноз і складе схему лікування.

Перебування в нашій психіатричній клініці, доповнене терапевтичними процедурами позитивно позначається на здоров’ї. Тут ви можете не переживати про проблеми. Ваша мета – відновити психічне здоров’я, наша мета – допомогти вам.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием