Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування панічних атак

Лікування панічних атак

Лікування панічних атак в Києві

Панічний розлад змушує мозок людини раптово переходити в режим боротьби або втечі в будь-який момент, навіть якщо немає ніякої реальної загрози або небезпеки. Близько 18% панічних атак відбувається вночі. І хоча ми не можемо запобігти напад паніки уві сні, ми можемо розробити ефективні механізми для боротьби зі стресором в нашому житті.

Лікування нічних панічних атак таке ж як і у денних. При раптовому нападі нічної панічної атаки перейдіть в іншу кімнату, щоб змінити обстановку і розслабитися. Не беріться за роботу або прибирання для відволікання уваги. Якщо цих кроків недостатньо, для лікування раптових нападів панічної атаки вночі можна випити седативний препарат, який приймайте тільки за рекомендацією психотерапевта. І точно не хапайтеся за алкоголь: він викликає збудження в тілі та посилить паніку.

Для лікування панічних атак психотерапевти нашої клініки рекомендують комбіновану терапію: психотерапевтичні методи + седативні та антидепресанти. Група підтримки теж допоможе в лікуванні – від них ви будете черпати сили та підтримку.

Лікування панічних атак в клініці

Панічні атаки зустрічаються і у дітей. Підліток частіше страждає нападами панічних атак, ніж дитина. Лікування потребує 8% підлітків в світі. Вразливі молоді люди особливо важко переживають панічну атаку, що може вплинути на їх розвиток і навчання.

У Києві лікування панічних атак у підлітків можна пройти в нашій клініці. Дипломовані психотерапевти підберуть ідеальну схему терапії для вашої дитини.

Підлітки з панічним розладом мають підвищений ризик суїциду, особливо якщо вони страждають також і на біполярний розлад, депресію; вживають наркотики або алкоголь. Ще гірше, коли дитина схильна до самоушкодження: порізи, підпали і т.д. Тоді лікування вдома вже недостатньо, потрібно більш інтенсивне лікування панічних атак в стаціонарі.

Телефонуйте нам, якщо індивідуальне лікування підлітка не дає відчутних результатів або симптоми панічних атак загострюються. Коли симптоми настільки серйозні, що заважають дитині ходити на навчання або брати участь в інших сферах життя, краще пройти курс лікування панічних атак в реабілітаційному центрі Кадирова А.О.

 • Пацієнт проживає в палатах стандарт або VIP. Ми надаємо 4-5 разове харчування, розроблене лікарем-дієтологом. На відокремленій території клініки можна займатися спортом, медитувати або просто дихати свіжим хвойним повітрям.
 • При підозрі на супутні стани або хвороби, проводиться додаткова діагностика. Програма лікування панічних атак у нас в Києві включає використання власних ноу-хау в області психіатрії та психології, а також лікування новітніми і безпечнішими фармпрепаратами.
 • Перебування в стаціонарі зазвичай триває 10-14 днів. Пацієнти з тяжкою формою розладів і супутніми психічними розладами перебувають під наглядом 24/7.

Лікування панічних атак і зв’язок з ВСД

Панічні атаки можуть проявлятися в результаті порушення вегетативної системи або вегето-судинної дистонії. Для лікування цього захворювання не потрібна інтенсивна терапія або сильнодіючі медикаменти – найчастіше достатньо природних заспокійливих: пустирника, лимонника, валеріани і т.д. Може знадобитися змінити свій спосіб життя: спати не менше 7 годин на добу, добре харчуватися і займатися спортом щодня.

Лікування симптомів панічних атак в Києві, в Медичному центрі Кадирова А.О. практикується вже не один рік. Ми працюємо з пацієнтами, що страждають від панічних розладів, щоб зробити їх життя менш лякаючим і більш контрольованим.

Вам не потрібно страждати на самоті, негайно зателефонуйте нам і зверніться по медичну допомогу.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием