Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування неврозів

Лікування неврозів

Як лікують невроз у Києві

Хоча невроз більше асоціюється не з психічними захворюваннями, а з занепокоєнням або тривожним станом, все ж психологи та психіатри в усьому світі заявляють: в нинішній час фіксується все більше людей з різними формами неврозів. При яких симптомах особливо необхідне лікування неврозів в Києві чи будь-якому іншому місті України? Чи страждаєте на невроз, можна визначити, якщо ви виявили одну з цих ознак:

 • Відчуваєте страх перед майбутнім;
 • часто скаржитеся на біль та нездужання, хоча стороннім людям здається, що ніяких медичних причин немає;
 • так сильно стурбовані безпекою дитини, що не дозволяєте їй грати з друзями або на дитячому майданчику;
 • виїжджаєте на зустріч за дві години до призначеного часу, хоча однієї години було б достатньо. При цьому кожні 5 хвилин дивитеся на годинник, боячись запізнитися;
 • постійно вичитуєте людей через абсурдні причини: занадто швидко ходять, голосно сміються або розмовляють;
 • сперечаєтеся через дрібниці;
 • витрачаєте на виконання задачі часу більше ніж потрібно через те, що боїтеся помилитися.

При таких симптомах краще звернутися в державну чи приватну клініку неврозів, тому що далі проблеми тільки посилюватимуться. До психічних порушень додадуться і, вже серйозні, фізичні: виснаження, проблеми з серцем, порушення в роботі імунної системи, астма, розлади кишківника та психічні розлади.

Яке лікування неврозів найбільш ефективне 

При легких формах неврозів достатньо буде психологічної допомоги. Лікування включатиме музичну чи арт-терапію, техніки чи вправи, направлені на розслаблення. Для лікування неврозів ефективні техніки, які розкривають пригнічені почуття та емоції. Адже в цьому часто криється причина неврозів.

Активно практикується психотерапевтами в клініках неврозів в Києві десенсибілізація. Метод використовується для зменшення негативних реакцій на страхи та стрес-фактори.

Інший підхід – моделювання більш ефективної поведінки в різноманітних ситуаціях, при якому пацієнт вчиться на власному прикладі, також успішно себе показав у лікуванні.

Лікування в клініках неврозів в Україні

Якщо невротична поведінка стає проблемою, варто звернутися до психотерапевта в клініку. Після медичного обстеження і лабораторних аналізів лікар призначить відповідне лікування. Для зменшення нервозності, тривожності чи занепокоєності показані седативні і антидепресанти.

Психотерапія для лікування неврозів пропонує когнітивну терапію. Пацієнта навчають виявляти, оцінювати, контролювати та змінювати негативні думки, пов’язані зі стрес-фактором.

Зарекомендувала в лікуванні неврозів поведінкова терапія, коли на пацієнта впливають за допомогою об’єкту страху – меншою, потім більшою мірою. Згодом зменшується негативна реакція на фактор страху.

Вилікувати невроз у Києві можна, просто перейдіть за посиланням https://mc-spasenie.kiev.ua/uk/kontakti. Наші спеціалісти проконсультують вас і запишуть на прийом. Не варто переживати через те, що про ваш стан дізнаються ваші близькі – ми гарантуємо анонімність.

Що пропонує найкраща клініка лікування неврозів у Києві 

Для усунення невротичних станів ми пропонуємо комплексне лікування. Невротичні розлади часто зустрічаються в нашому відділенні неврозів у Києві. Співробітники клініки – дипломовані лікарі з багаторічним досвідом лікування неврозів.

Наші переваги:

 • В роботі застосовуємо всі необхідні методики лікування: когнітивно-поведінкова та аналітична психотерапія, психоаналіз. Практикуємо арт-терапію;
 • використовуємо власні запатентовані розробки та новітні препарати, котрі м’якіше та ефективніше діють на пацієнта;
 • включаємо в лікування фізіотерапію та тренування релаксації: фізичні вправи, масаж, заняття йогою і медитації допомагають краще контролювати симптоми тривожності і викликають розслаблення;
 • зазвичай лікування неврозів в стаціонарі не потрібне, але при тяжкі формі пропонуємо госпіталізацію в нашу клініку: на ваш вибір є комфортні палати і 4-5 разове харчування, розроблене лікарем-дієтологом;
 • в приміщенні реабілітаційного відділення розміщена більярдна кімната і тренажерний зал;
 • зручне місце розташування в Києві і разом з тим віддаленість від міської метушні та шуму. На території росте хвоя та багато зелені.

Ми розуміємо, що терапія починається зі створення довіри між лікарем і пацієнтом. Наші спеціалісти – чуйні та готові допомогти тому, хто хоче змінити своє життя.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием