Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7

Лікування наркоманії:
Київ, Україна

Залишити заявку

НАШ ПІДХІД У ЛІКУВАННІ НАРКОМАНІЇ

Повний курс допомоги від детоксикації до реабілітації

Високий рівень сервісу та найкращі умови проживання

Індивідуальний комплексний підхід

Високопрофесійна команда

Інтервʼю Асана Кадирова на радіо КРАЇНА ФМ

Причини появи та розвитку наркотичної залежності

Соціальне становище у суспільстві та оточення
Хронічна депресія та інші психотичні стани
Проблеми з близькими людьми
Постійні стреси та перевтома
Невпевненість у собі, комплекси
Слабка сила волі

Якою б не була причина появи хвороби, її наслідок потребує оперативного професійного лікування. Ви не впораєтеся з наркоманією вдома – не витрачайте час і сили. Відмова від лікування може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям та смерті хворого, а також – його агресії щодо оточуючих, що може стати приводом для злочину.

Ви чи ваші близькі страждають від наркозалежності?

Це одна з найнебезпечніших звичок, яка може розвинутись практично непомітно (наприклад, при зловживанні болезаспокійливими препаратами). Від неї не застрахований ніхто, але найбільше страждають люди з тендітною, вразливою психікою, які зіткнулися з нерозумінням близьких чи життєвими проблемами.

Звернувшись до нас у Медичний Центр А. Кадирова, ви та ваші рідні зможуть пройти комплексне лікування наркоманії, а також виключити можливість повернення до наркотиків у майбутньому. Ми допомагаємо позбутися «ломки», усунути психологічну прихильність, а також відновити здоров’я та віднайти душевну рівновагу.

Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна програма, в залежності від його віку, тривалості вживання наркотичних засобів та стану здоров’я.

Лікування наркоманії

Стійка залежність від наркотиків вважається такою ж небезпечною, як алкоголізм та ігроманія. Згубна звичка негативно позначається на якості життя, здоров’я та зовнішньому вигляді. Її підступність полягає в тому, що наркотичні речовини за короткий проміжок часу сильно виснажують організм, а також мають руйнівну дію, спрямовану на внутрішні органи та головний мозок. Особливо небезпечна дія наркотиків для юнаків та дівчат, яким ще створювати сім’ї та народжувати дітей. Ось чому важливо не затягувати з лікуванням і звертатися лише до кваліфікованих фахівців.

Ваша близька людина стала жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-м особам

  Особливості медикаментозного лікування від наркоманії у Києві та Україні

  Щоб медична допомога наркозалежним приносила реальну користь, важливо правильно встановити причини, тип, принцип та звичну дозу вживання нарковмісних препаратів. Наприклад, важкі хворі швидко звикають до сильнодіючих знеболювальних. Медичні працівники та фармацевти схильні до вживання речовин, що знаходяться у безпосередньому доступі. Вуличні наркомани не особливо перебірливі в засобах, тому можуть вживати низькоякісні наркотики, а також не дотримуватися правил елементарної санітарії та гігієни, що загрожує інфікуванням організму.

   

  Наркозалежні рідко звертаються за кваліфікованою допомогою на початковій стадії хвороби. Зазвичай вони потрапляють до клініки, маючи різні ускладнення. Ось короткий перелік небезпечних побічних симптомів:

  1. Порушення серцевого ритму.
  2. Гіпотермія.
  3. Коматозний стан.
  4. Набряк легенів.
  5. Розвиток гіпертензії.
  6. Збої у роботі ШКТ, тощо.

  У найскладніших випадках спостерігаються абсцес головного мозку, гепатит, ВІЛ-інфікування, невропатія тощо. Ось чому необхідна термінова допомога від наркозалежності, що включає повноцінне медичне спостереження та догляд.

  Вартість лікування наркоманії

  Консультація нарколога1000 грн.
  Повторна консультаціяот 800 грн.
  Лікування у стаціонаріот 5000 грн.
  Спостереження пацієнта після лікування3 года

  Тривалість терапії

  Тривалість повного курсу лікування наркозалежності визначається виключно індивідуально і має бути не менше 1 місяця. Звертаємо увагу, що вилікувати залежність, залишивши пацієнта в його звичному середовищі з колишнім колом спілкування, практично неможливо. Тому тривала ізоляція – одна із складових ефективності терапії.

  Умови проживання

  Враховуючи вимушену тривалість перебування пацієнта поза стінами будинку, адміністрація та персонал клініки зробили все можливе, щоб звести негатив до мінімуму. У розпорядженні пацієнтів відремонтовані номери з усіма зручностями, цілодобове спостереження лікарів, дружня атмосфера та увага персоналу.

  Особливості сучасної терапії позбавлення від наркотиків

  На відміну від інших залежностей, лікування наркоманії на початковій стадії в Києві досить складне та копітке. Воно має ґрунтуватися на добровільному бажанні пацієнта позбутися згубної звички. Тільки тоді можна розраховувати на позитивні результати.

  Якщо наркомана зі стажем різко позбавити звичної дози, у нього почнеться сильна “ломка”, яка несе загрозу життю та здоров’ю. Основна небезпека у тому, що сучасні синтетичні наркотики здатні викликати стійке звикання вже з 1-2 прийому.

  У результаті людина не просто відновлює фізичну форму, а й поступово повертається до нормального життя. Кожен наш пацієнт отримує чудовий шанс почати все заново, з чистого листа. Важливо, щоб він усвідомив масштаби та сумні наслідки своєї залежності, і щиро захотів одужати.

  Якщо ви не бажаєте афішувати свої згубні нахили, ми запропонуємо пройти анонімне лікування від наркоманії. Це допоможе швидко повернутися до повноцінного життя, вільно знайти роботу або створити сім’ю після повного одужання. Зверніться до нас за консультацією, і дізнайтесь детально, що для цього потрібно!

  Наші спеціалісти

  Наші лицензії та сертифікати

  Ефективне лікування від наркоманії засноване

  Плавному та поступовому зменшенні дози

  Усуненні негативних наслідків для організму

  Знятті абстинентного синдрому

  Психологічній допомозі та підтримці

  Попередженні зривів

  Лікування в нашому центрі передбачає 3 програми позбавлення від наркотичної залежності

  first aid kit 1 - Лікування наркоманії
  Діагностична

  Діагностична програма передбачає комплексне клінічне обстеження пацієнта вузькими спеціалістами різного профілю.

  Отримані висновки лікарів для лікаря нарколога є основою для складання персоналізованого плану лікування, який враховує особливості психіки залежного, стан його здоров'я, особливості перебігу захворювання, а також вигляд та тривалість вживання психоактивної речовини.

  Діагностичний контроль за станом здоров'я реалізується протягом усього курсу лікування.

  caduceus symbol 1 - Лікування наркоманії
  Лікувальна

  Лікування наркоманії відбувається на основі розробленого плану лікування під цілодобовим наглядом фахівців.

  Найчастіше безпосередньому лікуванню від наркозалежності передують процедури детоксикації організму, що мають на меті зняття абстинентного синдрому (“ломки”).

  Лікарі нашої наркологічної клініки використовують найбільш ефективні та актуальні на даний момент детоксикаційні методи:

  • гемосорбція
  • плазмаферез
  • гемодіафільтрація
  replay 1 1 - Лікування наркоманії
  Відновлювальна

  Лікування під час відновлювальної програми повністю узгоджується з лікувальною програмою, здійснюється методами медикаментозного та психотерапевтичного лікування. Відновлювальна програма лікування включає сеанси індивідуальної психотерапії з метою мотивації пацієнта до повної відмови від будь-яких психоактивних речовин. Вони допомагають пацієнтові сформувати адаптаційні поведінкові якості, мотивувати його на гідне життя без додаткової стимуляції наркотиками.

  Важливим моментом відновлювальної програми є орієнтування на запобігання поверненню до вживання психоактивних речовин пацієнтами, які отримали повний курс лікування від наркозалежності.

  Питання відповіді

  Перш ніж призначати курс лікування від наркоманії, наркологи проводять опитування, огляд та діагностику пацієнта. Для цього досліджуються:

  1. Склад та якість крові.
  2. Шкірний покрив та очні зіниці.
  3. Швидкість мови, жести та манера поведінки, тощо.

  Для наркоманів зі стажем характерні нестабільність психіки, різкі перепади настрою, невмотивована агресія стосовно оточуючих (особливо перед прийомом нової дози), неохайний зовнішній вигляд тощо.

  Щоб допомогти людині позбутися згубної залежності, у Нарко Центрі розроблено спеціальний комплекс заходів. Основну його частину становить медикаментозне лікування наркоманії, спрямоване на зняття “ломки”. В середньому воно триває близько 1-2 місяців і проходить в умовах стаціонару.

  Паралельно з індивідуально підібраними медикаментами пацієнт отримує допомогу психотерапевта. Для визначення причин, що підштовхнули людину до вживання наркотиків, ідеально підійде персональна консультація. Для моральної підтримки та отримання мотивації рекомендовані сеанси у невеликих групах. Пацієнт отримує різнобічне спілкування, бачить на власні очі успішні приклади з життя та лікування інших людей, а також поступово вчиться адаптуватися у суспільстві.

  Поряд із цим звільнення від наркозалежності в нашому Нарко Центрі передбачає:

  • Допомогу та підтримку з боку близьких. Саме сім’я здатна дати потужну опору та стимул для якнайшвидшого одужання.
  • Додаткову реабілітацію (якщо наркотики вплинули на внутрішні органи, потрібне відповідне лікування).
  • Допоміжну терапію, спрямовану на зміцнення здоров’я та відновлення фізичної форми.
  • Загальна тривалість лікування може тривати від 6 місяців до 1 року та більше. Це залежить від фізіологічних особливостей та стану пацієнта на момент надходження до клініки.

  На початку лікування для кожного пацієнта проводиться детальна діагностика. Вона дозволяє визначити:

  1. Відхилення та порушення у роботі внутрішніх органів.
  2. Ступінь їх ураження.
  3. Деякі особливості організму тощо.

  На підставі результатів діагностики підбирається перелік відповідних медикаментів. Ось основні напрямки такого лікування:

  1. Замісна терапія. Пацієнтам призначають аналог наркотику та поступово скорочують дозування. Це допомагає відучити організм від сильнодіючих речовин та відновити імунітет.
  2. Детоксикація – переливання та очищення крові, що сприяє усуненню “ломки” та ліквідації шкідливих речовин, що утворюються в результаті хімічних реакцій.
  3. Підтримуюча терапія – додатковий прийом вітамінів, мікроелементів, заспокійливих засобів. Мета – покращити самопочуття, налагодити роботу внутрішніх органів, позбавити людину безсоння.

  Паралельно з такими методиками можуть призначатися масаж, фізіопроцедури, прогулянки на свіжому повітрі та психотерапія. Вони допомагають зняти внутрішню напругу, позбутися депресії, вийти з пригніченого стану, покращити психоемоційне тло.

  Лікувати наркозалежність необхідно лише у стаціонарі. Практика показує, що зробити це в домашніх умовах практично неможливо, оскільки людина занадто схильна до різних спокус. Натомість комплексне лікування наркоманії, яке проводиться амбулаторно, допомагає захистити людину від випадкових зривів та можливих ускладнень зі здоров’ям.

  У приватному Нарко Центрі А. Кадирова кожен пацієнт цілодобово перебуває під наглядом медиків, у комфортних умовах, отримує якісне харчування та необхідний догляд. Він повністю захищений від непередбачених рецидивів, і може позбутися небезпечної залежності.

  Вартість лікування наркозалежності визначається індивідуально, відштовхуючись від розцінок прайсу надання медичних послуг. Вона залежить від:

   

  Кількості днів, проведених у стаціонарі.

  Переліку та обсягу призначених препаратів.

  Списку додаткових обстежень та процедур, спрямованих на покращення загального здоров’я.

  Тривалості курсу психотерапії, тощо.

  Можна сплачувати за перебування пацієнта подобово, заздалегідь дізнавшись ціни на нашому сайті, або вибрати одну з комплексних програм за зниженими розцінками (на термін 5 або 30 днів). Зверніть увагу: у суму вже входить все необхідне: від харчування до надання постільної білизни та медичних процедур.

  Чи можна вилікувати наркомана повністю, раз і назавжди? На жаль, однозначної відповіді на це питання немає. Результат лікування залежить від багатьох факторів і, в першу чергу, від згоди і бажання самого наркомана позбутися проблеми. Важливо розуміти – наркозалежністю страждають різні люди, з різною мотивацією, цілями та можливостями. Ось тому величезне значення при одужанні має робота професійних психологів. Фахівець допоможе знайти мету та шляхи її досягнення, позначить мотиви, що найкраще “працюють” у кожній конкретній ситуації.

  Скільки часу триває лікування наркоманії? Повноцінне відновлення в залежності від індивідуальних особливостей хворого настає в середньому протягом 6-12 місяців. Але не слід забувати про те, що наркоманія – хронічне захворювання та допомога фахівців, швидше за все, потрібна буде й надалі. Завдяки комплексному підходу та застосуванню медикаментозних та психологічних методів лікування вдається досягти стійкої ремісії, позбавити пацієнта безлічі супутніх проблем, допомогти йому знайти своє місце в житті. Чи повернеться він до наркотиків – питання, на яке немає відповіді. Лікарі роблять все для того, щоб такого повернення не сталося. Результат у майбутньому багато в чому залежить від підтримки рідних та сили волі самого колишнього наркомана.

  Щоб людина позбавилася проблеми, насамперед проводиться детоксикація організму. Вона передбачає застосування медичних препаратів, що сприяють прискоренню виведення токсинів та зняттю сильних больових синдромів. Виведення наркотиків з організму займає кілька днів. Весь цей час людина перебуває під наглядом лікаря. Так роблять тому, що стан може погіршитися і тоді буде потрібна невідкладна медична допомога.

  Після завершення першої стадії лікування починається процес відновлення організму і робота з психологами, психотерапевтами. Ці люди допомагають пацієнтові зрозуміти, що стало причиною залежності та знищити корінь проблеми раз і назавжди. Звільнення від сильної залежності від наркотиків завжди має бути комплексним. Тоді лікування дасть результат і справді допоможе людині.

  Лікування може бути тільки стаціонарним, під цілодобовим наглядом лікаря психіатра нарколога. Ми надаємо комфортні умови проживання, бо розуміємо, що для повного одужання може знадобитися багато часу.

  Остаточна ціна лікування від наркоманії залежить від багатьох факторів: від віку хворого, його стажу захворювання, інших супутніх діагнозів. Стандартна добова вартість лікування – від 2900 грн.

  Вартість/ціна лікування наркоманії у Києві

  Денний

  (добове перебування)

  Харчуванняе
  Проживання
  Медикаменти
  Обстеження
  Масаж
  Мінімальний

  (курс 5 днів)

  Харчування
  Проживання
  Медикаменти
  Обстеження
  Масаж
  Плазмаферез*
  Гемосорбція*
  Гемодіафільтрація*
  Полный

  (курс от 30 дней)

  Харчування
  Проживання
  Медикаменти
  Обстеження
  Масаж
  Плазмаферез
  Гемосорбція
  Гемодіафільтрація
  * — дополнительная услуга
  Ваша близька людина стала жертвою залежності?

   *Ваші особисті дані не будуть передані 3-м особам

   Чому варто вибрати лікування в наркологічній клініці А. Кадирова

   Будь-яка залежність потребує лікування. Важливо розуміти, що спроби самостійно впоратися із проблемою навряд чи призведуть до успіху. Швидше, слід очікувати, що проблема збільшиться через втрачений час. Не ризикуйте – лікувати залежності мають професіонали.

   Медичний центр А. Кадирова – місце, де лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії, прикордонних станів проводять фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи та професійними знаннями. Лікування проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта та його проблеми. Перед початком лікування фахівці клініки проводять низку обстежень, що дозволяють максимально точно підібрати програму відновлення та реабілітації для кожної конкретної людини.

   Чому слід звертатися до фахівців та не затягувати з отриманням допомоги? Далеко не кожен із родичів хворих розуміє – наркотична залежність виникає не через небажання хворого боротися з нею та лінощами. Це результат психологічних особливостей людини, які, нерідко, є спадковими і перебороти їх просто неможливо.

   Перше знайомство з наркотиками стає найчастіше результатом звичайного інтересу. А ось далі починаються складнощі, адже той кайф, який був отриманий у процесі прийому допінгу, викликає прагнення знову і знову повторювати обставини його виникнення. Для виникнення залежності не потрібні роки. Достатньо того самого “всього одного разу”.

   Лікування наркотичних залежностей у центрі Кадирова А.О. має чимало переваг:

   1. пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом за умов стаціонару, де їм у будь-який момент буде надано допомогу;

   2. у штаті медичного центру працюють психологи та психотерапевти, робота яких доповнює медикаментозну допомогу та робить результат стійким у часі та ефективним;

   3. хворі відвідують групову терапію та індивідуальні сеанси, що дозволяє надавати різнобічний вплив на проблему;

   4. призначенням медикаментозного лікування займається професійний нарколог клініки.

   Наші лікарі знають, наскільки складно і соромно буває зізнатися у тому, що є проблема. Тому лікування у медичному центрі Кадирова А.О. проводиться повністю анонімно. Інформація про пацієнтів не виходить за стіни клініки і ніхто, крім родичів, яким розповів сам пацієнт або вони знали все від початку, не отримує даних про хворого та його діагноз.

   Ми використовуємо лише сучасні ліцензовані препарати та авторські методики позбавлення від наркотичних залежностей, що дає змогу гарантувати безпеку та високий рівень лікування та реабілітації. Методики, що застосовуються спеціалістами центру, постійно вдосконалюються, коригуються залежно від індивідуальних особливостей пацієнтів та їхнього сприйняття впливів.

   Наші психологи працюють і з пацієнтами, і з їх близькими людьми.

   Не слід забувати, що величезне навантаження за наявності в сім’ї залежної людини лягає саме на родичів. Психологи центру допоможуть прийняти проблему та не переносити хворобу та провину на себе, нададуть рекомендації щодо оптимальної схеми поведінки та взаємодії з хворим. Такий підхід допоможе впоратися із хворобою в найкоротші терміни та з високою ефективністю.

   Де мешкають хворі під час лікування?

   Ми рекомендуємо проходити терапію в умовах стаціонару, де пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом. Для проживання підготовлено комфортні палати, оснащені всім необхідним.

   Як записатися на прийом та консультацію?

   Зателефонуйте нам або залиште запит на сайті. Ми відповідаємо на дзвінки у будь-який час доби, без вихідних та свят. Здоров’я – найважливіше. Не відкладайте допомогу на завтра.

   У скільки обійдеться проходження лікування?

   Вартість лікування наркозалежності визначається індивідуально, відштовхуючись від розцінок прайса на надання медичних послуг. Вона залежить від:

   • Кількості днів, проведених в стаціонарі.
   • Переліку і обсягу призначених препаратів.
   • Списку додаткових обстежень і процедур, спрямованих на поліпшення загального здоров’я.
   • Тривалості курсу психотерапії, і т.п.

   Можна оплачувати перебування пацієнта щодобово, попередньо дізнавшись ціни на нашому сайті, або вибрати одну з комплексних програм за зниженими розцінками (на термін 5 або 30 днів). Зверніть увагу: до вказаної суми вже входить все необхідне: від харчування до надання постільної білизни і медичних процедур.

   Особливості медикаментозного лікування

   Щоб медична допомога наркозалежним приносила реальну користь, важливо правильно встановити причини, тип, принцип і звичну дозу вживання нарковмісних препаратів. Наприклад, важкі хворі швидко звикають до сильнодіючих знеболювальних. Медичні працівники та фармацевти схильні до вживання засобів, що знаходяться в безпосередньому доступі. Вуличні наркомани не дуже розбірливі в засобах, тому можуть вживати низькоякісні наркотики, а також не дотримуватися правил елементарної санітарії та гігієни, що загрожує інфікуванням організму.

   Наркозалежні рідко звертаються за кваліфікованою допомогою на початковій стадії хвороби. Зазвичай вони надходять в клініку, маючи різні ускладнення зі здоров’ям. Ось короткий перелік небезпечних побічних симптомів:

   • Порушення серцевого ритму.
   • Гіпотермія.
   • Коматозний стан.
   • Набряк легенів.
   • Розвиток гіпертензії.
   • Збої в роботі шлунково-кишкового тракту, і т.п.

   У найскладніших випадках спостерігаються абсцес головного мозку, гепатит, ВІЛ-інфікування, невропатія і ін. Ось чому необхідна термінова допомога від наркозалежності, що включає в себе повноцінне медичне спостереження і догляд.

   Особливості психологічної допомоги

   Після прийому наркотиків настає довгоочікувана ейфорія, проте вона триває недовго, протягом декількох годин. З кожним новим прийомом наркотичних препаратів її тривалість скорочується, як і інтервал між дозами. У перерві людина втрачає психічну стабільність, і швидко деградує.

   Будь-які перешкоди, що заважають залежному дістати нову порцію наркотиків, сприймаються агресивно. В такому нестійкому стані пацієнт перестає контролювати себе і свої вчинки, мислить ірраціонально, і легко може вчинити непоправне. Перебуваючи в стані ломки, він являє собою загрозу для майна, життя і здоров’я оточуючих. Ось чому наркомани мають потребу в тимчасовій ізоляції від зовнішнього світу.

   Перебування в нашій клініці та відвідування сеансів психотерапії допомагають віднайти контроль над собою і своїми вчинками. А також допоможе знайти точки опори, щоб зуміти відмовитися від прийому наркотиків.

   На жаль, сьогодні неможливо передбачити, чи повернеться чоловік до наркотиків в майбутньому. Однак можна зробити все можливе, щоб вилікувати його зараз від згубної залежності, допомогти повірити в себе і свої сили.

   Хочете навчитися жити без наркотиків, або прагнете допомогти своїм близьким позбутися наркозалежності? Пропонуємо прямо зараз записатися на прийом до фахівця, і отримати розгорнуту консультацію з усіх питань. Чим раніше ви почнете лікування, тим більшими будуть шанси на успіх і швидке повернення до нормального життя!

   Анонімна консультація

    Замовити

     Записаться на прием