Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування депресії

Лікування депресії

Лікування депресії в Україні 

Депресія – це не просто почуття смутку або втрати інтересу. Це більше, ніж напад хандри, ви не можете з неї просто «вирватися». Це серйозний психічний розлад, котрий істотно впливає на життя. Депресія викликає проблеми в повсякденній діяльності, такій як робота, навчання і стосунки з людьми.

Лікування депресії в Києві 

Згідно з даними ВООЗ, на депресію страждає близько 300 млн людей у світі. І це тільки офіційні дані. Адже не кожна людина з цим психічним розладом звернеться за допомогою до лікаря. Ціна лікування депресії починається від 3000 грн – необхідно пройти курс сеансів у спеціаліста. Не всі готові витрачати гроші на психолога чи психотерапевта. Але наслідки такої байдужості до власного здоров’я обійдуться ще дорожче, і не тільки матеріально. Ось перелік лише деяких ускладнень:

 • надлишкова вага чи ожиріння, які можуть призвести до хвороб серця чи діабету;
 • тривога, панічні розлади чи соціофобія;
 • соціальна ізоляція;
 • фізичні хвороби чи біль;
 • зловживання алкоголем або наркотиками;
 • сімейні конфлікти, труднощі в стосунках із соціумом, проблеми на роботі або в школі;
 • суїцидальні думки, спроби самогубства;
 • покалічення, наприклад порізи;
 • передчасна смерть від хвороб.

Пам’ятайте, ніякі мобільні додатки для здоров’я або поради з лікування на сайтах не замінять візиту до психолога чи психотерапевта. Якщо у вас депресивний стан або ви бачите, що близькій вам людині погано, якомога скоріше запишіться на прийом до нас https://mc-spasenie.kiev.ua/uk/kontakti/. Приватна клініка лікування депресії Кадирова А.О. знаходиться у Києві. Ми працюємо цілодобово і завжди готові вам допомогти. Всі наші лікарі – дипломовані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з психічними розладами.

При ускладненнях хвороби, у нас також можливе лікування депресії в стаціонарі – для вашого комфорту обладнані затишні палати стандартного зразку і просторі VIP-палати. Госпіталізація необхідна людям з суїцидальними думками або потребою в соціальній ізоляції.

Стаціонарне лікування депресії, Київ

У лікуванні депресії ми використовуємо стандартні схеми позбавлення від психічних розладів і власні розробки, які успішно себе зарекомендували в лікуванні депресії. Діагностика складається з психотестів, медичного огляду і лабораторних аналізів, позаяк ваша проблема може бути пов’язана з іншими проблемами зі здоров’ям.

Методи, котрі діють!

Для лікування депресії в стаціонарі Києва ми комбінуємо психотерапію, фізіотерапію та медпрепарати.

Психотерапія – це загальний термін для лікування депресії, він складається з декількох форматів: когнітивно-поведінкова, аналітична, міжособистісна і арт-терапія. Лікування допоможе вам:

 • пристосуватися до кризи чи інших складнощів;
 • визначити негативні переконання і поведінку, замінити їх здоровими та позитивними;
 • знайти кращі способи розв’язувати проблеми і справлятися з ними;
 • відновити відчуття задоволеності та контролю над своїм життям і полегшити такі симптоми депресії, як безнадійність та гнів;
 • навчитися ставити перед собою реалістичні цілі в житті;
 • розвивати здатність приймати стрес і контролювати його вплив на своє життя, при цьому вести здоровий спосіб життя.

Фізіотерапія. Фізичні вправи покращують приток крові до мозку, покращують настрій і знімають стрес. Дослідження показують, що біг підтюпцем по 30 хвилин три рази на тиждень бореться з симптомами депресії. Підійде масаж, будь-яка вправа, добре допомагають йога або дихальні практики. Всім цим можна займатися на свіжому повітрі, на території нашого відділення: ми знаходимося в оточенні сосен, поряд протікає Дніпровська затока.

Не налагодивши харчування, лікування буде неповним. Обжерливість, алкоголь, цукор та кофеїн тільки посилять проблему.

Ми надаємо 4-5 разове харчування, лікар-дієтолог підбере для вас збалансовану дієту.

Лікування депресії в Україні і у світі часто не обходиться без лікарських препаратів. Це – антидепресанти у поєднанні з нейролептиками. Для того, щоб медикаменти подіяли, може знадобитися декілька тижнів. Безумовно, їх призначає тільки психотерапевт.

Все вищенаписане входить у вартість лікування депресії.

Важливо пам’ятати, що часом пригніченість – це норма життя. З кожним трапляються сумні події. Але якщо ви регулярно відчуваєте пригніченість та інші тривожні симптоми, запишіться до нас на прийом і ми надамо вам допомогу при лікуванні депресії в Києві.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием