Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування булімії

Лікування булімії

Зв’язок булімії з неврозами. Як вилікувати булімію в Києві

Нервова булімія — це виснажливе психічне захворювання, яке може бути руйнівним для здоров’я і якості життя. Із захворюванням практично неможливо впоратися самотужки. Крім того, люди, які страждають на булімію ведуть нечесний і потайний спосіб життя, щоб приховати свої нездорові звички в їжі. За роки роботи в області психічних розладів наші лікарі помітили, що для лікування булімії в Києві, а тим більше в інших містах України рідко звертаються в клініку своєчасно. Тоді доводиться лікувати булімію з ускладненнями у вигляді супутніх захворювань.

Булімія в Україні піддається лікуванню. Ви можете зробити кроки до одужання і поліпшення свого життя. Вам не потрібно боротися самотужки — в клініці ПОРЯТУНОК А.О. готові допомогти.

Люди, які страждають на булімію одержимі контролем прийому їжі. Спочатку вони переїдають, навіть якщо не голодні. Причому часто в три-чотири рази більше належної кількості їжі. Спостерігається схильність об’їдатися продуктами, шкідливими для здоров’я: чіпсами, копченостями, шоколадом та іншою нездоровою їжею.

Наступний етап — в спробі позбутися спожитих калорій використовуються згубні для здоров’я методи: викликання блювоти, зловживання проносними або сечогінними препаратами, занадто інтенсивні фізичні навантаження.

Лікування булімії в Україні ускладнене тим, що хитрощі, на які йдуть пацієнти з цим розладом, призводять до важких фізичних і психічних наслідків, а причина булімії може бути пов’язана зі стресом або тривогою. Найчастіше хворих доводиться лікувати комплексними методами.

Перевірте, чи немає у вас психічних і поведінкових ознак булімії:

 • стурбовані контролем ваги;
 • дуже критично ставитесь до своєї ваги та статурі, часто викривлене сприйняття своєї зовнішності;
 • переслідують нав’язливі думки про їжу;
 • часто відчуваєте тривогу або напругу;
 • відчуваєте сором, провину;
 • скритність;
 • намагаєтеся завжди є в самоті;
 • відчуваєте, що не контролюєте свої харчові звички та раціон.

Коли звертатися в центр лікування булімії

Цей харчовий розлад можна вилікувати, але через те, що в основному до нас потрапляють хворі із запущеною стадією булімії, лікування потрібне комплексне та інтенсивне. Згідно зі статистикою, ризик смертності у хворих менше 5%, але відсоток самогубств вище. 75% пацієнтів при належному лікуванні повністю одужують.

Зв’яжіться з нами, якщо помітили у себе кілька фізичних симптомів:

 • хронічну втому;
 • різкі коливання ваги;
 • здуття живота, закреп, біль в животі або інші розлади травлення;
 • набряклість обличчя;
 • болі в горлі;
 • самоушкодження.

Отримайте підтримку і допомогу якомога швидше. Одужання навряд чи буде швидким — на це може піти кілька років. Але з допомогою кваліфікованих співробітників нашої клініки, яка знаходиться в Києві, у вас буде більше шансів на одужання від булімії.

Приїжджайте на лікування булімії до Києва, ціна дуже лояльна і залежить від тривалості та інтенсивності терапії.

Наслідки ігнорування булімії матимуть тяжкі наслідки:

Серцево-судинні захворювання. Найчастіше з’являється гіпотонія і низька частота серцевих скорочень. Низький вміст калію в організмі, викликаний прийомом проносних і блювотою, може стати причиною аритмії і навіть раптової смерті. Напади запаморочення або непритомність також говорять про серйозне ускладнення.

Ендокринні захворювання — остеопороз, затримка росту у підлітків, зміни гормонів в щитовидній залозі, ПМС або безпліддя у жінок.

Патології шлунково-кишкового тракту: панкреатит, розрив шлунка або стравоходу — рідкісні, але небезпечні наслідки булімії. Блювота руйнує зубну емаль і викликає запалення слинних залоз.

Психосоціальні труднощі. При відмові від клініки лікування булімії та ігноруванні хвороби, ви завдасте шкоди своїй самооцінці. Захворювання позначиться на стосунках з оточуючими, навчанні або роботі.

Психоневрологічні проблеми проявляться у вигляді змін настрою, проблем з концентрацією уваги, депресії та неврозів. Можуть виникнути думки про самоушкодження або самогубство.

До інших наслідків булімії відносять анемію, випадання волосся або стоншення волосяного покриву, прищі.

Ми, лікарі клініки Кадирова в Києві, пропонуємо високоякісне індивідуальне лікування булімії в амбулаторних умовах або стаціонарі.

Що пропонує наша клініка лікування булімії в Києві

Стаціонар знадобиться тільки тоді, коли амбулаторне лікування не дає результатів або через медичні ускладнення. Госпіталізація особливо потрібна при депресивних розладах з ризиком самоушкодження. В інших випадках достатньо амбулаторного лікування.

Ми, фахівці центру лікування булімії, лікуємо захворювання за допомогою комплексної терапії: психотерапія і медикаментозне лікування.

Когнітивно-поведінкова терапія допоможе змінити погляд на вашу статуру і харчові звички. Ви усвідомите причини своїх ірраціональних переконань про свою зовнішність, дієти та їжу.

Ви заміните негативні думки на більш позитивні та дізнаєтеся як виправити свій підхід до їжі.

З фармакологічних препаратів іноді застосовуються антидепресанти, які знижують прояви депресії та тривожності.

Індивідуальна дієта, складена дієтологом реабілітаційного центру, згладить симптоми переїдання або недоїдання, допоможе розвинути правильні харчові звички.

Що ви отримаєте від лікування булімії в нашій клініці

У нас особлива лікувальна атмосфера і комфортні умови: на ваш вибір ми надамо палату стандартного класу або VIP-палату. Клініка пропонує ідеальні умови для отримання якісної терапії. Наші спільні цілі:

 • повернути вагу до норми і скласти харчування, необхідне для нормального функціонування організму;
 • виправити ірраціональні харчові звички;
 • вилікувати фізичні ускладнення, викликані булімією;
 • виправити спотворене сприйняття вашого тіла;
 • надати допомогу в лікуванні психічних розладів, викликаних булімією або таких, що послужили причиною її виникнення;
 • підвищити вашу самооцінку;
 • поліпшити відносини з соціумом;
 • запобігти рецидивам;
 • мотивувати і заохотити бажання продовжувати лікування після виписки.

Лікування нервової булімії може бути дуже тривалим. Тривалість терапії залежить від того, наскільки своєчасно пацієнт звернувся за допомогою в клініку. Важливим фактором є стан фізичного і психічного здоров’я людини. Багато що залежить від рідних людини, що страждає на булімію — хворий дуже розраховує на підтримку своїх близьких. Тому ми намагаємося також взаємодіяти з сім’ями своїх пацієнтів:

 • надаємо всю інформацію про хворобу;
 • розповідаємо про правильне харчування для хворого і про те, як його дотримуватися;
 • надаємо емоційну підтримку рідним на різних етапах лікування булімії;
 • проводимо консультації, щоб зменшити негативний вплив хвороби на відносини в родині.

Якщо у вас є близька людина з діагнозом булімічний невроз, надайте йому підтримку: лікування буде більш ефективним. Будьте готові слухати і не засуджувати. Допоможіть хворому набути впевненості і бажання відкритися.

Може бути складно прийняти факт хвороби. Ще складніше знайти клініку, де вам нададуть кваліфіковану психологічну та медичну допомогу. Ми стверджуємо: булімія лікується – приїжджайте до нас в Київ. Ми надамо допомогу і підтримку на кожному етапі лікування.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием