Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування безсоння

Лікування безсоння

Як вибрати ефективний спосіб лікування безсоння

Безсоння – поширене порушення сну, оскільки часто вона є наслідком порушень психіки чи фізичних хвороб. Будь-які зміни в організмі впливають на сон.

Як це виглядає? Здоровій людині потрібно до 10 хвилин, щоб заснути. Людина, що страждає на безсоння не може заснути години 2-3 і прокидається серед ночі чи зранку, але раніше, ніж хотілося б.

Може, варто звернутися до професіоналів у Київ і пройти курс лікування безсоння? Особливо, якщо ви вже перепробували всі методи, щоб заснути:

 • заспокійливі з їх побічними ефектами й нульовою ефективністю;
 • програми для мобільного і пристрої, які працюють для кого завгодно, тільки не для вас;
 • книги, які повинні були допомогти, але лише залишили вас з почуттям зневіри і розчарування;
 • зверталися до лікарів, які толком нічого не сказали, призначивши безрезультатне заспокійливе.

Клініка ПОРЯТУНОК працює для таких, як ви. Багато наших пацієнтів перепробували ті ж самі рішення, перш ніж відкрили нас для себе. Якщо ви втомилися боротися з безсонням, наші терапевти готові вам допомогти.

Чому ж всі перераховані вище методи не дали ніякого результату? Тому що для лікування безсоння і розладів сну потрібно врахувати всі чинники, фізіологічні та психологічні, які провокують проблему зі сном:

 • неприємні ситуації в житті: на роботі, в стосунках, з самореалізацією, фінансові труднощі і інше;
 • хронічні фізичні болі або захворювання;
 • гормональні зміни;
 • шлунково-кишкові розлади;
 • неврологічні хвороби;
 • порушення сну, наприклад, апное або синдром неспокійних ніг;
 • ліки або інші речовини;
 • нездоровий спосіб життя, неправильний підхід до сну;
 • проблеми з психічним здоров’ям: панічні атаки, неврози та інше.

Ось чому, коли безсоння хронічне, лікування слід довірити нам! Ми підходимо до діагностики та лікування безсоння в комплексі і не запихаємо ліками після першої консультації. Вам потрібно буде пройти обстеження на супутні хвороби та стани, що впливають на ваш сон, тільки потім ми призначимо лікування.

Чому саме наша клініка лікування безсоння?

Команда професіоналів з багаторічним досвідом. Ми давно та успішно лікуємо подібні стани. У нас працюють лікарі різних спеціальностей. Обмін думками і командна робота забезпечують найкраще лікування безсоння в Києві.

Розширена діагностика і лікування. Наші лікарі проведуть обширний медогляд і опитування, щоб дізнатися докладніше про симптоми безсоння. Можливо, знадобляться лабораторні аналізи, щоб визначити причину безсоння. Ми використовуємо власні розробки лікування безсоння в поєднанні зі стандартними і перевіреними методами. Це робить лікування безсоння в клініці ПОРЯТУНОК найефективнішим в Києві.

Зручне місце розташування клініки. Ми знаходимося в Києві, вдалині від міського шуму та метушні. Поруч протікає Дніпровська затока. Територія досить велика – тут можна гуляти серед сосен, займатися бігом або дихальними практиками.

Якщо у вас тривала безсоння, лікування краще почати прямо зараз. Зателефонуйте нам і домовтесь про час прийому. Спосіб лікування і частота сеансів будуть різними – це залежить від тяжкості вашої безсоння.

Якщо крім безсоння у вас виявилися й інші проблеми зі здоров’ям, що впливають на сон, вам буде показано лікування безсоння в стаціонарі.

Стаціонарне лікування безсоння в Києві

Для проживання в нашому реабілітаційному центрі представлені стандартні палати та люкс. Тут ви будете під наглядом фахівців, які складуть для вас дієву фармакологічну і нефармакологічну схему лікування.

Крім того, в стаціонарному відділенні найлегше налагодити свій режим дня і дотримуватися здорового способу життя.

В кінцевому підсумку проблема безсоння і її лікування залежить від вас. Ми – лише віддані своїй справі і показуємо як можна подолати безсоння.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием