Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування анорексії

Лікування анорексії

Лікування анорексії в Києві

Багато людей не ставляться серйозно до анорексії: вони думають, що недостатньо худі, для того, аби у них діагностували це захворювання. Але запущена стадія анорексії призводить до небезпечних для здоров’я і життя наслідків, тому якщо ваша вага хоча б на 15% менше вашої норми, зверніться до нас в реабілітаційний центр за допомогою. Вам знадобляться консультації психолога або психотерапевта і лікаря-дієтолога. На сайті можна приблизно дізнатися, скільки коштує лікування анорексії в нашому центрі. Зв’яжіться з нами за телефоном або заповнивши форму на сайті, приїжджайте в клініку. Ми знаходимося в Києві.

Анорексія — це розлад харчової поведінки, яке може привести до харчових розладів. Це серйозне психічне захворювання, при якому ви одержимі своєю вагою і статурою, стурбовані думками, що про вашу зовнішність думають інші люди. За статистикою, це захворювання діагностується у кожної двохсотої жінки. На жаль, якщо не лікувати анорексію, це може обернутися тяжкими наслідками:

 • недоїданням, внаслідок чого можуть початися незворотні процеси в організмі;
 • аритмією, іншими проблемами з серцем;
 • крихкістю кісток, що збільшить ризик переломів;
 • пневмонією.

Про те, наскільки це небезпечне захворювання, говорить статистика: кожна п’ята людина з цим розладом вмирає від наслідків анорексії.

Коли слід звернутися в клініку з лікування анорексії

Людина з нервовою анорексією може вважати себе повним, попри знижену масу тіла. У гонитві за «ідеально струнким тілом» він поводиться по-різному: дотримується суворої дієти, веде строгий підрахунок калорій, іноді й зовсім пропускає прийом їжі; виснажує себе фізичними навантаженнями.

Після голодування людина, що страждає на анорексію накидається на їжу, а потім очищує шлунок за допомогою блювоти або вживає проносне чи сечогінне.

Зверніться в нашу клініку, щоб отримати грамотне та ефективне лікування від анорексії, якщо виявили ознаки цього психічного розладу. До психологічних симптомів відносять, крім вищезгаданої заклопотаності своєю вагою і зовнішністю також:

 • викривлене сприйняття своєї статури;
 • тривожність або дратівливість;
 • негативні думки про їжу під час прийому їжі;
 • низьку самооцінку;
 • проблеми з концентрацією уваги;
 • депресію, тривогу.

До фізичних симптомів нервової анорексії відносять:

 • блідість, сухість і жовтушність шкіри, запалі очі;
 • запаморочення або непритомність;
 • постійне відчуття холоду;
 • проблеми зі сном, млявість, втома;
 • здуття живота, закреп, інші проблеми травної системи;
 • стоншення волосяного покриву.

А так анорексія відбивається на поведінці:

 • жорстка дієта або відмова від їжі, підрахунок калорій;
 • надмірна заклопотаність рецептами правильного харчування (коли людина навідріз відмовляється приймати їжу, яка не відповідає його уявленням про правильну їжу);
 • бажання уникнути прийому їжі з іншими людьми та зберігати в секреті вживану їжу;
 • бажання бути на самоті;
 • навмисне зловживання проносними або сечогінними, клізмами;
 • зловживання психоактивними речовинами, самоушкодження або спроби самогубства.

Чим довше запускати лікування, тим більше посилюється хвороба. Існує виправданий ризик виникнення й інших психічних розладів.

Ви можете подолати свої нездорові харчові звички та розв’язати основні психологічні проблеми. Щоб зробити крок до здорового способу життя, зверніться до нас за допомогою і підтримкою.

Переваги лікування нервової анорексії в стаціонарі

Спостерігаючи за нашими пацієнтами, ми знаємо, наскільки негативно анорексія відбивається на здоров’ї та житті людини. Ми готові запропонувати вам професійну консультацію, точну діагностику, підберемо індивідуальне лікування. Штат центру лікування анорексії складають психіатри, психотерапевти, дієтолог, психологи, а також терапевти з величезним досвідом у сфері лікування розладів харчової поведінки.

Спеціальна терапія лікування анорексії в Києві допоможе усунути причини нездорових звичок у харчуванні, змінити поведінку, направити мислення в позитивне русло. Ви поліпшите своє здоров’я і якість життя.

Без спеціально підібраного лікування в клініці, анорексія призведе до важких фізичних і психологічних наслідків або навіть закінчиться смертю. Тому якщо у вас діагностована анорексія, отримайте результативне лікування у нас в Києві.

Реабілітаційний центр лікування анорексії: особливості терапії

За всі роки роботи клініки, ми допомогли сотням людей здолати анорексію, спонукали зробити кроки назустріч здоровому, повноцінному і щасливому життю.

Співробітники нашої клініки активно застосовують стандартні і перевірені методи лікування анорексії, доповнюючи їх власними розробками й новітніми техніками, які використовуються за кордоном.

Так, добре себе зарекомендувала когнітивно-поведінкова терапія як метод боротьби з розладами психіки та харчової поведінки.

Правильне харчування і збереження нормальної ваги без стрибків — одна з основ лікування анорексії.

Лікар-дієтолог нашого реабілітаційного центру підбере для вас дієту, яка відповідає схемі лікування анорексії, стану вашого здоров’я і потребам. До всього, для вас складуть зразкове оптимальне меню на майбутнє, адже боротьба з анорексією після виписки з клініки не закінчиться.

Боротьба з анорексією може витратити багато часу – близько 5 років. У цей період можливі рецидиви, тому дотримання рекомендацій та спостереження у наших лікарів дуже важливе.

Лікування нервової анорексії в клініці ПОРЯТУНОК А.О. в Києві допоможе:

 • визначити неправильні, руйнівні уявлення про їжу;
 • зрозуміти причину, чому виникли ці переконання;
 • замінити ці переконання більш раціональними і позитивними моделями;
 • змінити сприйняття свого тіла.

На лікування анорексії в Києві ціна починається от 3000 грн. У вартість входять сеанси у психолога/психотерапевта, допомога дієтолога і стаціонарне лікування при потребі. Щоб отримати більш детальну інформацію про те, скільки часу може тривати амбулаторне або стаціонарне лікування анорексії в клініці, а також яка приблизна ціна на терапію, уточніть за телефоном або на сайті онлайн. Іноді щадні антидепресанти включаються в лікування анорексії, тоді ціна на них входить у вартість лікування.

Ми, команда клініки Кадирова А.О. в Києві, дбаємо про ваше здоров’я і після виписки. Навіть якщо ви страждали на анорексію довгі роки, підтримуюча терапія, а також скориговане харчування допоможе повернутися до здорового і позитивного способу життя.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием