Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7

Лікування алкоголізму:
Київ, Україна

Залишити заявку

НАШ ПІДХІД У ЛІКУВАННІ АЛКОГОЛІЗМУ

Повний курс допомоги від детоксикації до реабілітації

Високий рівень сервісу та найкращі умови проживання

Індивідуальний комплексний підхід

Високопрофесійна команда

Інтерв'ю Асана Кадирова на Радіо КРАЇНА ФМ

Причини появи та розвитку наркотичної залежності

Соціальне становище у суспільстві та оточення
Хронічна депресія та інші психотичні стани
Проблеми з близькими людьми
Постійні стреси та перевтома
Невпевненість у собі, комплекси
Слабка сила волі

Якою б не була причина появи хвороби, її наслідок потребує оперативного професійного лікування. Ви не впораєтеся з алкоголізмом вдома – не витрачайте час і сили. Відмова від лікування може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям та смерті хворого, а також – його агресії щодо оточуючих, що може стати приводом для злочину.

Ви чи ваші близькі страждають від алкозалежності?

Бажаєте позбавитися згубної прихильності до спиртного? Чи допомогти своїм близьким порвати з алкогольною залежністю? Це правильно, але однієї сили волі недостатньо! Необхідна кваліфікована лікарська допомога та підтримка фахівців. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих пройти курс лікування у нашій клініці у Києві.

На початкових стадіях алкоголізм майже непомітний, тому його називають шкідливою звичкою. Проте він швидко переростає у тяжку хворобу. Лікування залежності проводять комплексно. Воно включає перелік медичних процедур і заходів, спрямованих на:

 1. Звільнення від небезпечної залежності.
 2. Фізичну та психологічну підтримку.
 3. Моральну допомогу на початку нового життя.

Якщо у вас є будь-які питання щодо визначення та лікування алкогольної залежності, пропонуємо звернутися до нашого Нарко Центру, та отримати на них відповіді.

З чого починається лікування хворих на алкоголізм?

Як і інші види терапії, сучасне лікування в залежності від алкоголізму починається з опитування та огляду пацієнта, а також з визначення поточних симптомів. При цьому встановлюються такі параметри, як:

 1. Період активного вживання алкоголю.
 2. Зразкове дозування та тип спиртних напоїв.
 3. Стадія алкоголізму тощо.

У ході бесіди з пацієнтом фахівці Нарко Центру намагаються встановити точні причини розвитку залежності. А також можуть:

 1. Призначити додаткове медичне обстеження організму для визначення поточного стану пацієнта.
 2. Дослідити хронічні хвороби, що є в анамнезі.
 3. Визначити рівень психологічної стійкості тощо.

Після такої діагностики підбирається індивідуальний комплекс для кожного залежного, в залежності від того, чи це початківець або хронічний алкоголік. Шанс на лікування є у всіх, важливо, щоб було щире бажання позбутися згубної залежності!

Особливість пивного алкоголізму

Люди, які страждають на це захворювання, часто взагалі не бачать проблеми. Так відбувається через те, що пивні алкоголіки не йдуть в запої. Вони залишаються функціональними, але не бувають тверезими майже ніколи. Ось чому, якщо пропонувати їм лікування від алкогольної залежності, такі люди починають злитися та ображатися, вважаючи, що їх ображають. У подібних ситуаціях потрібно спілкуватися з наркологами та психологами, які роз’яснять справжню картину.

Що потрібно знати пацієнтам

Деякі люди вважають, що серйозне клінічне лікування необхідне лише у випадку  хронічного алкоголізму. Це поширена помилка, оскільки вживати алкоголь можна в різних формах. Організм поступово звикає не тільки до міцних 40-градусних напоїв (горілці, коньяку, віскі), але й до слабших.

Ось короткий перелік напоїв, якими сьогодні зловживають люди молодого та зрілого віку, незалежно від статі:

 1. Аптечні препарати на спирту.
 2. Пиво та слабоалкогольні газовані напої.
 3. Алкогольні коктейлі, що активно пропонуються в барах, ресторанах, нічних клубах.
 4. Мікси з алкоголю та енергетиків.
 5. Готове та домашнє вино, тощо.

Важливо розуміти, що зловживання алкоголем у будь-яких його проявах негативно позначається на здоров’ї, психологічному стані, сімейному та соціальному житті. Ось чому важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців і не кидати хворобу напризволяще.

Кодування від алкоголю

Це формування умовного рефлексу як відрази від алкоголю у залежної людини. Таке лікування від алкоголізму називається аверсивною терапією (з лат. aversio – огида). Після цього вживання навіть малих доз алкоголю викликає сильну інтоксикацію. Остання, служить «батогом» у боротьбі зі згубною звичкою. Подібне кодування від алкоголю дає добрі результати у комплексі з медикаментозною терапією.

Що пропонує наша клініка з лікування алкоголізму?

Раніше приватні наркологи та муніципальні клініки активно пропонували зняття алкогольної залежності шляхом кодування, підшивання, а також виведення із запою. Проте мало вивести людину із запою, знявши абстиненцію за допомогою спеціальних препаратів. Необхідно попередити можливі зриви та рецидиви у майбутньому. А для цього потрібне комплексне вирішення проблеми.

 

Наш Центр лікування від чоловічого та жіночого алкоголізму проводить персональний підбір терапії, залежно від статі, вікової категорії, особливостей організму та інших показань пацієнта. Кожна схема лікування по-своєму індивідуальна, вона спрямована на збереження здоров’я та якнайшвидше одужання людини. А також на її безболісне повернення до нормального життя та успішну адаптацію у суспільстві.

Зняття фізичної залежності

Зняття фізичної залежності, абстинентного синдрому, або як то кажуть «похмільного синдрому». Воно досягається шляхом детоксикації-очищення організму від продуктів обміну етанолу. При цьому використовується інфузійна терапія розчинами, які не просто очищають кров, а препаратами, що покращують кислотно-основний стан крові, її реологічні властивості, що заповнюють дефіцит мікроелементів. Під час хронічного вживання алкоголю у всіх пацієнтів страждають у першу чергу три основні системи організму: - Нервова, Серцево-судинна та Травна.

Зняття психічної залежності

Якщо зняття фізичної залежності займає 10-14 днів, то зняття психічної залежності - тривалий і складний процес, який включає як елементи медикаментозного втручання, так і психотерапії. Психічна залежність — це не тільки усвідомлене бажання («потяг») випити, це й численні прояви зміни психіки, такі як астенія, безсоння, депресія, нестабільність настрою, апатія тощо. Сучасна психофармакотерапія дозволяє за допомогою медичних препаратів усунути цю симптоматику. Важливу роль цьому етапі грає психотерапія, робота з психологом.

Підтримуюча терапія

Даний етап починається після виписки пацієнта, тому що алкоголь у нашому сьогоднішньому житті - загальнодоступне явище і провокуючих факторів безліч. У пацієнта можуть виявлятися окремі компоненти психічної залежності, для усунення яких він повинен звернутися за допомогою. Враховуючи цей факт, а також попередній досвід багаторічної роботи, ми надаємо підтримуючу терапію протягом 3-х років після виписки. Приводом звернення може бути як явне бажання випити, так і порушення сну, дратівливість, апатія, мінливість настрою.

Критерії виписки

Фізичне одужання
Психічне одужання (відсутність психологічних синдромів, симптомів та патологій).
Дезактуалізація потягу до психоактивних речовин
Відновлення фізіологічного сну

Як впливають стадії алкоголізму на вибір лікування?

Найлегшим і найкоротшим вважається лікування алкогольної залежності в Києві на початкових стадіях. І тут залежність є швидше психологічною, ніж фізичною. Початківці алкоголіки прагнуть зняти стрес, або позбавитися депресії за допомогою спиртного. Через невеликий стаж вживання алкоголь ще не руйнує внутрішні органи.

Всім українцям наша приватна клініка з лікування алкоголізму готова надати психологічну допомогу та підтримку. Практика показує, що на початковій стадії людина потребує потужної мотивації та зняття психоемоційної залежності. А його власних можливостей цілком достатньо для того, щоб відмовитись від прийому спиртного.

Початківцям алкоголікам зазвичай вистачає одного курсу реабілітації, щоб отримати позитивні результати. В інших випадках, на 2, 3 і 4 стадіях кількість курсів лікування зростає, і тривалість терапії збільшується. Повноцінне лікування може тривати рік і більше.

Чому потрібний такий великий період? На кожній новій стадії необхідна доза алкоголю збільшується. В організмі та психіці алкоголіка відбуваються сильні зміни. Тому пацієнту необхідне ефективне лікування, спрямоване на зняття “ломки” та відновлення здоров’я.

Наш Центр лікування залежності від алкоголю зібрав у своєму штаті найкращих фахівців, здатних:

 1. Провести грамотну консультацію та діагностику.
 2. Виїхати додому для надання першої допомоги та зняття запою.
 3. Провести амбулаторне лікування та спостереження за складними пацієнтами тощо.

У вас є питання щодо лікування згубної залежності, або ви готові вступити в боротьбу за життя та здоров’я своїх рідних, які стали залежними від алкоголю? Зверніться до нас за контактними телефонами та запишіться на прийом до нарколога! Отримати консультацію можна анонімно.

Ваша близька людина стала жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-м особам

  Які ціни лікування алкоголізму?

  Бажаєте дізнатися, скільки коштує анонімне лікування алкоголізму у Києві? Звернувшись за попередньою консультацією, ви зможете ознайомитись із прайсом-зразком на наші послуги.

  Точна сума розраховується індивідуально для кожного пацієнта, після визначення стадії, вивчення його стану та призначення комплексного лікування.

  Зазвичай вона залежить від:

  1. Кількості днів, проведених під цілодобовим медичним наглядом за умов стаціонару.
  2. Переліку та дозування використовуваних препаратів.
  3. Тривалості курсу психотерапії.
  4. У деяких випадках до загальної вартості лікування від алкоголізму входить також ціна клінічної реабілітації, якщо це необхідно для збереження життя та здоров’я пацієнта.

  Зверніть увагу: вартість стаціонарного перебування вже включено всі необхідні витрати: від харчування до обстеження. Крім цього, ми пропонуємо спеціальні програми, розраховані на 15 та 30 днів лікування, за пільговими розцінками.

  Пропонуємо записатися в Нарко Центр прямо зараз, та скоріше розпочати лікування від алкогольної залежності! Чим раніше ви пройдете терапію, тим вищі шанси на повне одужання!

  Вартість лікування  алкоголізму

  Консультація нарколога1000 грн.
  Повторна консультаціявід 800 грн.
  Лікування в стаціонарівід 5000 грн.
  Кодування, підшивкавід 4500 грн.
  Спостереження пацієнта після лікування3 роки

  Медикаментозне лікування алкоголізму

  Примусове лікування алкоголізму змінилося добровільним із обов’язковим бажанням пацієнта. Медикаментозне лікування від алкогольної залежності в клініці Кадирова передбачає запровадження препаратів несумісних з алкоголем під цілодобовим контролем. Центр лікування для позбавлення залежності від алкоголю застосовує тільки безпечні сертифіковані препарати, що послаблюють потяг до спиртного та сприяють відновленню нормального функціонування організму. Такий підхід дозволяє не тільки зняти фізіологічну залежність, а й налагодити роботу всіх систем та органів.

  Також лікарі роблять потужні дезінтоксикаційні інфузії, спрямовані на виведення токсичних продуктів розпаду алкоголю. Наступний етап очищення крові – гемосорбція чи плазмаферез. Анонімний курс лікування – від 5 до 30 днів.

  Психологічне лікування алкоголізму

  Крім медикаментозного лікування проводиться низка психологічних консультацій, що допомагають позбавитися психологічної залежності:

  1. знайти мотивацію для проходження лікування та відмови від спиртного в майбутньому;
  2. налагодити взаємини із рідними;
  3. покращити якість життя.

  Робота з психологами та психотерапевтами проводиться як в індивідуальному порядку, так і у групах. Кількість сеансів залежить від стану хворого. Ціль такої роботи – налагодження соціальних зв’язків, пошук нового сенсу життя, відмова від пияцтва як невід’ємної частини існування.

  Психолог допоможе виявити та прийняти причини появи залежності, знайти нові шляхи їх вирішення, змінити вектор поведінки. Без такої допомоги та опрацювання причинно-наслідкових зв’язків ризик повернення до пияцтва дуже великий – людина, потрапляючи до колишніх умов перебування, не може знайти іншого виходу, крім випивки. Розуміння того, чому виникла залежність, що стало її причиною, до чого хвороба призвела, допоможе позбавитись алкоголізму назавжди. Ми дотримуємося принципів сімейної психотерапії, тому деякі сеанси роботи з психологом проходитимуть за участю родичів та найближчого оточення пацієнта.

  Після того, як хворий проходить весь комплекс етапів для позбавлення залежності, на нього чекає період реабілітації. Вона дозволить позбавитися алкоголізму назавжди. Головна умова – бажання самого пацієнта почати жити заново, без горілки, пива, зміненого стану свідомості та з правильно зробленими висновками. Саме тому однією з важливих умов ефективного лікування є визнання хвороби та бажання лікуватися. З відсутністю цього розуміння та цілей допоможуть впоратися наші фахівці.

  Кого і як ми лікуємо від алкоголізму

  Наша клініка для початківців та запійних алкоголіків готова прийняти всіх, хто твердо вирішив попрощатися зі згубною залежністю. Ми працюємо з:

  1. Підлітками, що заручилися схваленням та підтримкою батьків.
  2. Молоддю та людбит старшого віку.
  3. Чоловіками та жінками.

  Пам’ятайте, що пацієнта не можна повністю вилікувати від алкоголізму без його відома, участі та бажання. Замикати людину вдома, обмежувати її у спілкуванні або позбавляти грошей безглуздо. А звернення до травників, народних цілителів та гіпнотизерів здатне допомогти лише наполовину. Наприклад, прийом трав’яних відварів допоможе зняти абстинентний синдром і покращить самопочуття, але не позбавить психологічної залежності до спиртного.

  Набагато важливіше допомогти алкоголіку знайти стимул для позбавлення своєї залежності, знайти мотивацію і гаряче бажання вилікуватися. Тільки в цьому випадку комплексна терапія дає позитивний результат.

  Наші спеціалісти

  Наші лицензії та сертифікати

  Ефективне лікування від алкоголізму засноване на:

  Плавному та поступовому зменшенні дози

  Усуненні негативних наслідків для організму

  Знятті абстинентного синдрому

  Психологічній допомозі та підтримці

  Попередженні зривів

  Лікування в нашому центрі передбачає 3 програми позбавлення від алкогольної залежності

  first aid kit 1 - Лікування алкоголізму
  Диагностическая

  Діагностична програма передбачає комплексне клінічне обстеження пацієнта вузькими спеціалістами різного профілю.

  Отримані висновки лікарів для лікаря нарколога є основою для складання персоналізованого плану лікування, який враховує особливості психіки залежного, стан його здоров'я, особливості перебігу захворювання, а також вигляд та тривалість вживання психоактивної речовини.

  Діагностичний контроль за станом здоров'я реалізується протягом усього курсу лікування.

  caduceus symbol 1 - Лікування алкоголізму
  Лікувальна

  Лікування наркоманії відбувається на основі розробленого плану лікування під цілодобовим наглядом фахівців.

  Найчастіше безпосередньому лікуванню від наркозалежності передують процедури детоксикації організму, що мають на меті зняття абстинентного синдрому (“ломки”).

  Лікарі нашої наркологічної клініки використовують найбільш ефективні та актуальні на даний момент детоксикаційні методи:

  • гемосорбція
  • плазмаферез
  • гемодіафільтрація
  replay 1 1 - Лікування алкоголізму
  Відновлювальна

  Лікування під час відновлювальної програми повністю узгоджується з лікувальною програмою, здійснюється методами медикаментозного та психотерапевтичного лікування. Відновлювальна програма лікування включає сеанси індивідуальної психотерапії з метою мотивації пацієнта до повної відмови від будь-яких психоактивних речовин. Вони допомагають пацієнтові сформувати адаптаційні поведінкові якості, мотивувати його на гідне життя без додаткової стимуляції наркотиками.

  Важливим моментом відновлювальної програми є орієнтування на запобігання поверненню до вживання психоактивних речовин пацієнтами, які отримали повний курс лікування від наркозалежності.

  Питання відповіді

  Основних етапів кілька: медикаментозне відновлення організму, психіки, психотерапія, вироблення установки на тверезий спосіб життя та реабілітація.

  Перша – невротична, коли залежність лише починає «прив’язуватися» до людини.

  Друга стадія – наркоманічна. Алкоголік вже не може без випивки, розвивається абстинентний синдром.

  На третій стадії – енцефалопатичній, відбуваються зміни у головному мозку.

  Ціна лікування залежатиме від тривалості перебування хворого у стаціонарі, того, які медикаменти використовуються лікарями, кількості сеансів психотерапії, особливостей проведення реабілітаційних заходів. Добова вартість лікування – від 2200 грн.

  Тільки стаціонар із цілодобовим наглядом лікаря. Пацієнту потрібен комплекс заходів, спрямований на зняття сильної алкогольної залежності. Такий підхід дає можливість зняти болючі синдроми, вивести токсини.

  Вартість/ціна лікування алкоголізму у Києві

  Денний

  (добове перебування)

  Харчування
  Проживання
  Медикаменти
  Обслідування
  Мінімальний

  (курс 5 днів)

  Харчування
  Проживання
  Медикаменти
  Обстеження
  Плазмаферез *
  Гемосорбція *
  Гемодіафільтрація *
  Повний

  (курс від 30 днів)

  Харчування
  Проживання
  Медикаменти
  Обстеження
  Плазмаферез
  Гемосорбція
  Гемодіафільтрація
  * — додаткова послуга
  Ваша близька людина стала жертвою залежності?

   *Ваші особисті дані не будуть передані 3-м особам

   Основні напрямки терапії

   Ефективне лікування алкоголізму включає кілька напрямків. Ось їх види та особливості:

   1.Усунення фізичної залежності від міцних напоїв

   Один із найпопулярніших напрямів терапії. Засновано на прийомі та введенні медикаментозних засобів (крапельниці, ін’єкції), перелік яких підбирається індивідуально. Головна мета такого лікування – усунення похмільного синдрому, а також очищення організму від токсинів та продуктів розпаду етанолу. Результат виявляється через:

   1. Поліпшення загального стану пацієнта.
   2. Очищення та покращення якості крові.
   3. Поповнення дефіциту вітамінів та мікроелементів в організмі.
   4. Відновлення роботи внутрішніх органів.

   Медикаментозне лікування алкогольної залежності допомагає усунути різноманітні збої в роботі ШКТ, серцево-судинної та центральної нервової системи. Його тривалість залежить від персональних показань і в середньому становить 1,5-2,0 тижня.

   2. Зняття психологічної залежності від алкоголю

   Поряд із фізичною прив’язкою важливо усунути у алкоголіка психологічну залежність. Практика нашого центру показує, що цей процес може розтягнутися на 2-3 місяці та більше, залежно від причин, поточної стадії та психоемоційного фону пацієнта.

   Зняття психологічної залежності від алкоголю відбувається індивідуально та у невеликих групах.

   Результати такі:

   1. Усунення підсвідомого потягу до спиртного.
   2. Поліпшення якості сну.
   3. Поліпшення настрою хворого.
   4. Стабілізація психіки.

   Кропотлива робота з психотерапевтом допомагає усвідомити проблему, а також виявити справжні причини, що привели людину до алкоголю. Знаючи джерела проблеми, боротися з алкогольною залежністю буде набагато простіше як лікарям, так і пацієнтові!

   3. Допоміжна терапія

   Сюди відносять комплекс заходів, спрямованих на покращення загального стану пацієнта, а також на запобігання зривам та небажаним рецидивам. Зазвичай вона проводиться в комфортних домашніх умовах і є продовженням стаціонарного лікування. Мета – відновлення хорошої фізичної форми, покращення самопочуття, підвищення працездатності, попередження ускладнень хронічних хвороб.

   Допоміжна терапія може зайняти за часом від 1 до 3 років, залежно від стану пацієнта на момент звернення до Нарко Центру та на момент виписки.

   Хочете позбутися згубної прихильності до спиртного? Або допомогти своїм близьким порвати з алкогольною залежністю? І це правильно, оскільки однієї сили волі може не вистачити! Необхідна кваліфікована лікарська допомога та підтримка фахівців. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих пройти курс лікування в нашій клініці в Києві.

   На початкових стадіях алкоголізм майже непомітний, тому його називають шкідливою звичкою. Однак він швидко переростає в тяжку хворобу. Лікування залежності проводять комплексно. Воно включає в себе перелік медичних процедур і заходів, спрямованих на:

   •               Позбавлення від небезпечної залежності.
   •               Фізичну та психологічну підтримку.
   •               Моральну допомогу на початку нового життя.

   Якщо у вас є будь-які питання щодо визначення та лікування алкогольної залежності, пропонуємо звернутися в наш Нарко Центр, і прояснити їх.

   З чого починається лікування хворих на алкоголізм?

   Як і інші види терапії, сучасне лікування залежності від алкоголізму починається з опитування та огляду пацієнта, а також з визначення поточних симптомів. При цьому встановлюються такі параметри, як:

   •               Період активного вживання алкоголю.
   •               Орієнтовна дозування та тип спиртних напоїв.
   •               Стадія алкоголізму і т.п.

   В ході розмови з пацієнтом фахівці Нарко Центру (Україна) намагаються встановити точні причини розвитку залежності. А також можуть:

   •               Призначити додаткове медичне обстеження організму для визначення поточного стану пацієнта.
   •               Дослідити хронічні хвороби, наявні в анамнезі.
   •               Визначити ступінь психологічної стійкості тощо.

   Після такої діагностики підбирається індивідуальний комплекс для кожного залежного, будь це початківець або хронічний алкоголік. Шанс на одужання є у всіх, важливо, щоб було щире бажання позбутися згубної схильності!

   Що потрібно знати пацієнтам

   Деякі люди вважають, що серйозне клінічне лікування необхідно тільки при хронічному алкоголізмі. Це поширена помилка, оскільки вживати алкоголь можна в самих різних формах. Організм поступово звикає не тільки до міцних 40-градусних напоїв (горілки, коньяку, віскі), а й до слабших.

   Ось короткий перелік напоїв, якими сьогодні зловживають люди молодого і більш зрілого віку, незалежно від статі:

   •               Аптечні препарати на спирту.
   •               Пиво та слабоалкогольні газовані напої.
   •               Алкогольні коктейлі, активно пропоновані в барах, ресторанах, нічних клубах.
   •               Мікси з алкоголю та енергетиків.
   •               Готове та домашнє вино тощо.

   Важливо розуміти, що зловживання алкоголем в будь-яких його проявах негативно позначається на здоров’ї, психологічному фоні, сімейному та соціальному житті. Ось чому важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців, і не пускати хворобу на самоплив.

   Що пропонує наша клініка по лікуванню алкоголізму?

   Раніше приватні наркологи та муніципальні клініки активно пропонували зняття алкогольної залежності шляхом кодування, підшивання, а також виведення з запою. Однак мало вивести людину із запою, знявши абстиненцію за допомогою спеціальних препаратів. Необхідно попередити можливі зриви і рецидиви в майбутньому. А для цього необхідно комплексне вирішення проблеми.

   Наш Центр лікування від чоловічого і жіночого алкоголізму проводить персональний підбір терапії, в залежності від статі, вікової категорії, особливостей організму та інших показань пацієнта. Кожна схема лікування по-своєму індивідуальна, вона спрямована на збереження здоров’я та якнайскоріше одужання людини. А також на її безболісне повернення до нормального життя та успішну адаптацію в суспільстві.

   Як впливають стадії алкоголізму на підбір лікування?

   Найлегшим і найшвидшим вважається лікування алкогольної залежності в Києві на початкових стадіях. У цьому випадку залежність є скоріше психологічною, ніж фізичною. Початківці-алкоголіки прагнуть зняти стрес, або позбутися від депресії за допомогою спиртного. Через невеликий стаж вживання алкоголь не встигає завдати руйнівної дії на внутрішні органи.

   Всім українцям наша приватна клініка по лікуванню алкоголізму готова надати психологічну допомогу і підтримку. Практика показує, що на початковій стадії людина потребує потужної мотивації та зняття психоемоційної залежності. А її власних можливостей цілком достатньо для того, щоб відмовитися від прийому спиртного.

   Початківцям-алкоголікам зазвичай вистачає одного курсу реабілітації, щоб отримати позитивні результати. У всіх інших випадках, на 2, 3 і 4 стадіях кількість курсів лікування зростає, тому тривалість терапії збільшується. Повноцінне лікування може тривати рік чи більше часу.

   Чому потрібно такий великий період? На кожній новій стадії необхідна доза спиртного збільшується. В організмі та психіці алкоголіка відбуваються сильні зміни. Тому пацієнту необхідно ефективне лікування, спрямоване на зняття ломки і відновлення здоров’я.

   Наш Центр лікування залежності від алкоголю зібрав в своєму штаті кращих фахівців, здатних:

   •               Провести грамотну консультацію та діагностику.
   •               Виїхати за певною адресою для надання першої допомоги та зняття запою.
   •               Провести амбулаторне лікування та спостереження за складними пацієнтами тощо.

   У вас є питання з лікування згубної залежності, чи ви готові вступити в боротьбу за життя і здоров’я своїх рідних, що впали в залежність від алкоголю? Зверніться до нас за контактними телефонами, і запишіться на прийом до нарколога! Отримати консультацію можна анонімно.

   Кого та як ми лікуємо від алкоголізму

   Наша клініка для початківців і хронічних алкоголіків готова прийняти всіх, хто твердо вирішив попрощатися зі згубною залежністю. Ми працюємо з:

   •               Підлітками, заручившись схваленням і підтримкою батьків.
   •               Молоддю і людьми старшого віку.
   •               Чоловіками і жінками.

   Пам’ятайте, що пацієнта не можна повністю вилікувати від алкоголізму без його відома, участі та бажання. Замикати людину вдома, обмежувати її в спілкуванні або позбавляти грошей безглуздо. А звернення до травників, народних цілителів і гіпнотизерів здатне допомогти тільки наполовину. Наприклад, прийом трав’яних відварів допоможе зняти абстинентний синдром і поліпшить самопочуття, але не позбавить від психологічної залежності до спиртного.

   Набагато важливіше допомогти алкоголіку знайти стимул для позбавлення від своєї залежності, відшукати мотивацію і гаряче бажання вилікуватися. Тільки в цьому випадку комплексна терапія дає позитивний результат.

   Основні напрямки терапії

   Ефективне лікування алкоголізму включає в себе кілька напрямків. Ось їх види та особливості:

   1.Усунення фізичної залежності від міцних напоїв

   Один з найпопулярніших напрямків терапії. Заснований на прийомі і введенні медикаментозних засобів (крапельниці, ін’єкції), перелік яких підбирається індивідуально. Головна мета такого лікування усунення похмільного синдрому, а також очищення організму від токсинів і продуктів розпаду етанолу. Результат буде дуже помітним:

   •               Покращення загального стану пацієнта.
   •               Очищення та поліпшення якості крові.
   •               Компенсування дефіциту вітамінів і мікроелементів в організмі.
   •               Відновлення роботи внутрішніх органів.

   Медикаментозне лікування алкогольної залежності допомагає усунути різноманітні збої в роботі шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та центральної нервової систем. Його тривалість залежить від персональних свідчень, і в середньому становить 1,5-2,0 тижні.

   2.Усунення психологічної залежності від алкоголю

   Поряд з фізичної прив’язкою важливо усунути у алкоголіка психологічну залежність. Практика нашого центру показує, що цей процес може розтягнутися на 2-3 місяці чи більше, залежно від причин, поточної стадії та психоемоційного фону пацієнта.

   Зняття психологічної залежності від алкоголю проходить індивідуально та в невеликих групах. Результати є такими:

   •               Усунення підсвідомої тяги до спиртного.
   •               Покращення якості сну.
   •               Покращення настрою хворого.
   •               Стабілізація психіки.

   Кропітка робота з психотерапевтом допомагає усвідомити проблему, а також виявити справжні причини, які привели людину до спиртного. Знаючи джерела проблеми, боротися з алкогольною залежністю буде набагато простіше як лікарям, так і самому пацієнту!

   3.Допоміжна терапія

   Сюди відносять комплекс заходів, спрямованих на поліпшення загального стану пацієнта, а також на попередження зривів і небажаних рецидивів. Зазвичай вона проводиться в комфортних домашніх умовах, і є продовженням стаціонарного лікування. Мета відновлення гарної фізичної форми, поліпшення самопочуття, підвищення працездатності, попередження ускладнень хронічних хвороб.

   Допоміжна терапія може зайняти за часом від 1 до 3 років, в залежності від стану пацієнта на момент звернення в Нарко Центр і на момент виписки.

   Які діючі ціни на лікування алкоголізму?

   Хочете дізнатися, скільки коштує анонімне лікування алкоголізму в Києві? Звернувшись за попередньою консультацією, ви зможете ознайомитися з приблизним прайсом на наші послуги.

   Точна сума розраховується індивідуально для кожного пацієнта, після визначення стадії, вивчення його стану і призначення комплексного лікування. Зазвичай вона залежить від:

   •               Кількості днів, проведених під цілодобовим медичним наглядом в умовах стаціонару.
   •               Переліку і дозування використовуваних препаратів.
   •               Тривалості курсу психотерапії.

   У деяких випадках в загальну вартість лікування від алкоголізму входить також ціна клінічної реабілітації, якщо це необхідно для збереження життя і здоров’я пацієнта.

   Зверніть увагу: в вартість стаціонарного перебування вже включені всі необхідні витрати: від харчування до обстеження. Крім цього, ми пропонуємо спеціальні програми, розраховані на 15 і 30 днів лікування, за пільговими розцінками.

   Пропонуємо записатися в Нарко Центр прямо зараз, та скоріше розпочати лікування від алкогольної залежності! Чим раніше ви пройдете терапію, тим вищі шанси на повне одужання!

   Анонімна консультація

    Замовити

     Записаться на прием