Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування залежності від спайса

Лікування залежності від спайса

Лікування залежності від спайса: що робити, коли людина не може відмовитися від курильної суміші

Багато молодих людей вважають, що курильні суміші не можуть завдати шкоди організму і викликати звикання. Вони розповідають батьками і друзям про те, що в речовинах містяться тільки натуральні компоненти, відповідно, така суміш краще тютюну. Обманюючи себе, молодь починає вживати spice частіше і частіше. Це призводить до сильній залежності, позбутися від якої можна лише пройшовши курс лікування.

Лікування залежності від спайса, кому воно необхідне

Головна проблема спайсовой залежності полягає в тому, що наркомани дійсно її не помічають. Спочатку вони лише іноді «бавляться» спайсом, використовуючи суміш, щоб розслабитися. Поступово для отримання необхідного ефекту, дози, яку вони зазвичай викурюють, стає мало. Вони очікують галюцинацій і розслаблення, але цього так і не відбувається. Тому людям здається, що з ними нічого не відбувається. Хоча, насправді, їм вже потрібно лікування від першої стадії спайсовой залежності. Річ у тім, що після певного періоду часу, коли наркоман регулярно вживає спайс, в його організмі пропадає захисна реакція. Через це наркоман починає курити все більше і більше, може навіть отримати передозування, через що йому знадобиться детоксикація. Але так і не матиме того ефекту, який був на початку. І це стане першим кроком до другої стадії.

Коли має починатися лікування залежності від спайса

Після збільшення дози, наркоман не знаходить задоволення, стаючи через це нервовим і агресивним. У нього починається розлад сну, з’являються неврози, людина не може на чомусь сконцентруватися, забуває інформацію, втрачається в поняттях. Йому складно справлятися з поставленими завданнями, тому починаються проблеми в навчанні або на роботі. Такий стан говорить про небезпечні процеси, які вже почалися в організмі. Якщо вчасно не почати лікування після вживання спайса на цій стадії, наркоман буде вживати курильну суміш кожні дві-три години. Тільки така частота потрапляння наркотичної речовини в організм дає можливість постійно перебувати в стані спайсового сп’яніння.

І саме це призводить до психоорганічного синдрому. Він проявляється через порушення діяльності клітин головного мозку. Людина стає злою, роздратованою, може зірватися без причини. Її мучить безсоння, з’являється постійне відчуття тривоги, страх смерті. Також спайсового наркомана часто накривають хвилі депресії, через що переслідують думки про суїцид. Такий стан дуже схоже на шизофренію, тому часто оточуючі починають думати, що у їхнього близького проблеми з головою. Але, насправді, він просто приховує свою спайсовую залежність і готовий прикриватися навіть шизофренію, аби ніхто не дізнався і не спробував його зупинити.

У таких ситуаціях сім’я і рідні не знають, як правильно чинити і що потрібно робити щоб допомогти спайсовому наркоману.

Чи потрібно кодування залежно від спайса

Багато людей, які хочуть допомогти своїм близьким швидко і анонімно, погоджуються на кодування. Це може бути як медикаментозний вплив, так і гіпноз. Однак такий спосіб не можна назвати найкращим. Річ у тім, що поселивши в душі людини страх перед наркотиком, ви все одно не викоріните тягу і не знайдете причину того, чого саме він почав курити. Тому щоб дійсно допомогти, потрібно не кодування наркомана від спайсовой залежності, а комплексне лікування, що включає різні заходи. По-перше, потрібен вивід з наркотичного стану і подальше підтримання організму, який постраждав від наркотиків. Також людина повинна отримати реальну мотивацію, усвідомити, що світ без наркотику не тьмяний і сірий. Для цього їй необхідно пройти курс психологічної реабілітації з кваліфікованими психологами. Ось чому так важливо вчасно звернутися в спеціалізовану клініку і почати комплексне лікування. Воно може проводитися анонімно, тому пацієнтові не доведеться переживати, що про його проблему дізнаються в навчальному закладі або на роботі.

Спайсовая залежність – це реальна проблема, з якою потрібно боротися. Тому якщо ви бачите, що дорогі вам люди вживають – не чекайте, що вони самі кинуть, цього не буде. Звертайтеся в клініку і дозвольте лікарям з великим стажем допомогти залежним розібратися з їхньою проблемою.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием