Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування алкоголізму без відома хворого: чи можливо це?

Лікування алкоголізму без відома хворого: чи можливо це?

Алкоголізм – це страшна хвороба. Але багато людей не розуміють, до чого себе довели, поки не стає занадто пізно. Тому їх рідні і близькі намагаються допомогти алкоголіку, ось тільки зборений спиртним, він не може погодитися на це. Людям дуже складно відмовитися від пляшки, оскільки потім доведеться довго боротися із залежністю, соціалізуватися, знову шукати своє місце в житті. А для цього потрібні завзятість і сила волі, яких у алкоголіків немає. Тому вони вперто відмовляються і рідні вирішують провести лікування без відома хворого. Однак чи можливо це і чим загрожує така допомога?

Лікування алкоголізму без відома хворого

Коли п’яницю хочуть вилікувати без його згоди, зазвичай в їжу і напої підмішують різні препарати. При взаємодії з алкоголем вони викликають сильну інтоксикацію. Тому навіть якщо алкоголік дуже хоче випити, він просто не може цього зробити, оскільки його відразу ж почне нудити. Є краплі і таблетки від алкогольної залежності, які дають без відома хворого. І, здавалося б, це хороший метод, але, насправді він є небезпечним. По-перше, через постійну сильну інтоксикацію, печінці важко справлятися зі своїми функціями. А у алкоголіків цей орган і так не часто буває здоровим. Тому подібне навантаження може привести до дуже серйозних наслідків. Крім того, коли людина довго вживає алкоголь, вона звикає до неприємних станів і може пити навіть через силу, буквально вбиваючи свій організм, що є дуже великою небезпекою і може закінчитися летально.

А навіть якщо алкоголік на якийсь час і перестане вживати, то, коли рідні перестануть додавати препарати в його їжу, рано чи пізно він вип’є, зрозуміє що нічого не відбувається і почне знову. Якщо ж давати препарат більше рекомендованого терміну, це може закінчитися хронічними захворюваннями і смертю. Тому даний спосіб не можна назвати правильним. Що ж стосується кодування і гіпнозів, по-перше, таку процедуру вкрай складно провести без відома людини. По-друге, її також важко назвати дійсно ефективною, оскільки далеко не всі люди піддаються гіпнозу. До того ж, кодування також не дає стовідсотковий ефект

Закодувати від прийняття алкоголю без згоди хворого, чи варто

Якщо людина не хоче позбутися від шкідливої ​​звички, швидше за все, лікар не стане братися за роботу, оскільки алкоголік буде йому протистояти і заважати. Ті, хто кажуть, що можуть зробити все, навіть якщо людині це не потрібно, часто брешуть. Іноді люди дійсно піддаються гіпнозу і кодуванню, але відсоток  таких випадків мінімальний. Переважна більшість не реагують взагалі або починають вести себе агресивно по відношенню до лікаря і родичів, які намагаються їй допомогти. У підсумку, це може закінчитися навіть бійкою. Тому лікування алкоголізму без відома п’яниці, пропоноване в Києві, та й в інших містах – це безглузда витрата грошей. Щоб людина дійсно переставала пити, вона повинен усвідомити, що це їй необхідно. А якщо у алкоголіка намагатися викликати фізичну або психологічну відразу до алкоголю, він постарається якось обійти заборони але випити. Непоодинокими є випадки, коли людина, яку намагалися лікувати без її відома, пробує всі можливі способи, отруюється, але все одно знаходить варіант і напивається.

Що робити якщо не можна вилікувати алкоголізм без відома алкоголіка

У такій ситуації допоможе тільки одне – звернення в клініку. Після чергового запою, коли у людини починається найсильніша інтоксикація, можна викликати бригаду прямо додому. Головне, не йти в медичні центри. Вони не дають нормального лікування. Найчастіше там навіть немає кваліфікованого персоналу. Весь курс складається з того, що людей змушують важко працювати, Через виснаження вони дійсно не часто думають про алкоголь. Однак варто такій людині вийти «на свободу», потрапити в оточення, де вона пила і розважалася, і все почнеться заново.

Тільки клініка може допомогти відмовитися від алкоголю. Там з людиною працюватимуть не тільки наркологи, а й психологи. Вони почнуть шукати причини, які стали відправною точкою і привели людини до алкоголізму. Саме такі бесіди, в яких люди шукають і знаходять себе, дійсно допомагають відмовитися від випивки і побачити, що світ без алкоголю прекрасний. Також проводяться курси лікування, спрямовані на реабілітацію всього організму, який постраждав від алкоголю. Вітамінні комплекси і інші препарати допомагають швидше відновитися і легше пережити ломку. Тому замість того щоб давати незрозумілі і небезпечні ліки від пияцтва хворому без його відома, потрібно відразу ж йти до фахівців. Так, спочатку людина може бути проти. Але після роботи з психологами, медикаментозних курсів, вона зрозуміє, що сильно помилявся і сама захоче вилікуватися.

Пам’ятайте, що без комплексного підходу і без відома людини її не вилікувати. Тому потрібно набратися терпіння, звернутися в перевірену клініку і докласти всіх зусиль, аби допомогти хворому.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием