Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Крек – «наркотик для багатіїв, який відбирає все…

Крек – «наркотик для багатіїв, який відбирає все…

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
25 January 2022

Крек – це кристалічна форма наркотику, який ми знаємо під назвою кокаїн. Відмінність крека від кокаїну полягає в тому, що це не порошок, а саме кристали. І такий вид наркотику курять, а не вдихають через ніс. Свою назву наркотик отримав завдяки характерному потріскуванню, який він видає в процесі розкурювання. Багато хто не знає, що саме крек є найнебезпечнішою і сильнодіючою формою кокаїну. Наркотик проходить очистку на 80, а то і 100 відсотків. Відповідно, він дуже потужний і починає швидко діяти на організм. Але ефект від куріння крека тримається тільки 15 хвилин. Тому якщо людина втягується, вона може викурювати кілька самокруток за раз, оскільки їй постійно хочеться відчувати стан кайфу.

Звикання до креку починається вже через кілька доз. Це пояснюється тим, що активна речовина потрапляє відразу ж в мозок, і він яскраво реагує на наркотик. Бували випадки, коли люди ставали наркоманами вже після першого прийому. Тому ніколи не варто пробувати наркотики, навіть якщо людина впевнена, що вона не стане залежною і просто хоче знати, який ефект у цієї речовини. Дуже складно передбачити, як саме відреагує організм. Якщо одним людям потрібно досить багато часу, щоб поринути в залежність, то інші не можуть відмовитися вже від наступної дози.

«НАРКОТИК ДЛЯ БАГАТІЇВ»

Довгий час крек вважався тим типом речовин, які собі можуть дозволити тільки заможні люди. Оскільки ціна на крек не так вже низька, а дози ростуть в геометричній прогресії, люди витрачають на цей наркотик величезні суми. У підсумку, навіть заможна людина за короткий час може залишитися ні з чим. Тому крекові наркомани часто стають злодіями. Вони просто не можуть зупинитися, оскільки бажання купити нову дозу настільки сильне, що хворий не здатний адекватно оцінювати ситуацію.

Сьогодні кількість крекових наркоманів в Європі постійно збільшується. В основному, ними стають молоді і перспективні люди, які часто відвідують нічні клуби, де і знайомляться з цим наркотиком. Середній вік наркоманів – від 19-ти до 28-ти років.

ЧОМУ КРЕК ВИКЛИКАЄ СИЛЬНУ ЗАЛЕЖНІСТЬ?

У цього наркотику такий же вплив на психіку, як і у метамфетамінів. Після прийому активна речовина починає стимулювати нервові центри, відповідальні за задоволення. Людина відчуває стан повної і абсолютної ейфорії. І коли ефект закінчується, з’являється нестримне бажання знову все повторити. До того ж, дозу доводиться постійно збільшувати, оскільки людина вже не відчуває того задоволення, яке з’являлося під час перших прийомів.

У цього наркотику дуже серйозні довготривалі наслідки:

 • руйнування зубів;
 • утруднення дихання;
 • слухові і чуттєві галюцинації;
 • сексуальні порушення;
 • важка депресія;
 • інсульти, епілепсія;
 • ушкодження мозку;
 • апатія, дезорієнтація.

Якщо ви помічаєте ці симптоми у когось з близьких – відразу ж звертайтеся до фахівця, інакше може бути пізно. У клініці доктора Кадирова є лікування від наркотичної залежності, яке дає ефективний результат.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием