Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Кокаїн – дороге задоволення зі страшними наслідками

Кокаїн – дороге задоволення зі страшними наслідками

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
15 April 2021

Кокаїн – це наркотик, через який страждає весь організм. Кокаїнові наркомани – люди, з хворим серцем і розхитаними нервами. Вони не можуть адекватно оцінювати те, що відбувається, тому у багатьох від передозування зупиняється серце і все закінчується смертю.

ЯК ОТРИМУЮТЬ КОКАЇН І ЯКОГО ВИДУ ВІН БУВАЄ

Наркотик – це очищений екстракт, отриманий з листя кокаїнового куща. Найбільше таких чагарників зростає в регіоні Південної Америки – Андах. Щоб створити наркотик використовують два різних хімічних процеси. У першому випадку виходить порошок, який вводять внутрішньовенно, розчинивши у воді, або нюхають. Такий тип кокаїну називають «хітом» або «коксом». А другий вид – це крек, який використовують для куріння.

ЯКИЙ ЕФЕКТ ВИКЛИКАЄ НАРКОТИК

У цього наркотику майже миттєвий ефект. Якщо людина його нюхає – речовина швидко всмоктується через тканини носа. При ін’єкції або курінні кокаїн також з величезною швидкістю потрапляє в кров, доставляється по судинах в мозок і відразу ж починає свою дію.

Ейфорія від кокаїну з’являється завдяки взаємодії з нейромедиаторами. Це нерви, які пов’язують тіло і мозок. Наявність кокаїну в організмі викликає їх блокування, тому кількість серотоніну, дофаміну, норадреналіну збільшується і настає відчуття кайфу.

Коли людина знаходиться під впливом кокаїну, вона стає більш сконцентрованою, енергійною, відчуває, що здатна на все і є практично супергероєм. Однак щастя, радість і впевненість у собі може швидко змінитися параноєю, тривожністю, дратівливістю.

У любителів кокаїну часто розширені зіниці, вони говорять гучним голосом, постійно енергійні й активні. Ефект від наркотику триває від півгодини до двох годин.

НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ КОКАЇНУ НА ОРГАНІЗМ

Оскільки наркотик потрапляє в кров, він розноситься по всьому організму, завдаючи шкоди серцю, легеням і дихальній системі, мозку, шлунково-кишковому тракту, ниркам. Також від цього наркотику розвивається сексуальна дисфункція. Вона призводить до порушення еякуляції та проблем з досягненням оргазму.

Що ж стосується інших органів, то через кокаїн часто відбуваються серцеві напади, інсульти, з’являються виразки, виникає ниркова недостатність. Тому не варто думати, що кокаїн – це просто можливість іноді відпочити і розслабитися. Насправді, одна доза може стати дорогою в нікуди. І повернутися з цього шляху можна буде тільки завдяки допомозі спеціалістів з лікування наркоманії.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием