Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму: способи, ефективність, особливості методів

Алкоголізм – це проблема, з якою стикається дуже багато сучасних людей. Причинами такого захворювання стають стреси, перевтома, особисті трагедії, генетична спадковість, бажання втекти від реального світу і багато іншого. Але незалежно від того, чому людина почала пити і стала алкоголіком, вона потребує допомоги, яку необхідно надати, навіть якщо хворий відмовляється. Адже ця хвороба вражає не тільки внутрішні органи, але психіку. І коли ми бачимо алкоголіка, потрібно розуміти, що перед нами дуже хвора людина, яка не може самостійно впоратися із захворюванням.

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму – це одна з найпопулярніших процедур, які допомагають людині відмовитися від вживання алкогольних напоїв.

Сьогодні використовують один з трьох видів кодування:

 

 • медикаментозне;
 • лазерне;
 • за методом Довженка.

У кожного виду кодування є свої особливості. Тому перш ніж вирішувати, який саме спосіб обрати, потрібно обов’язково звернутися в клініку, де лікар проведе всі необхідні аналізи і тільки після цього скаже, як краще закодуватися назавжди від алкоголю.

Медикаментозний метод – найпоширеніший. Його основний плюс полягає в тому, що алкоблокатори швидко позбавляють від залежності, знімаючи не тільки симптоми. Головне, щоб алкоголік дотримувався порад лікаря, інакше почнеться інтоксикація організму. У народі медикаментозне кодування іноді плутають з «підшиванням», оскільки людині вводять в організм ліки. Хоча це неправильно, бо при підшивці вводиться капсула, а при медикаментозному лікуванні використовуються препарати, які позбавляють від потягу до етилового спирту.

Такий тип кодування можна використовувати на будь-якій стадії алкоголізму. Цей спосіб має прийнятну ціну, високу ефективність, може використовуватися як профілактика. До того ж, саме таке кодування – єдине можливе в тому випадку, коли алкоголік отруївся сурогатом.

Лазерне кодування алкогольної залежності

Цей метод більш новий, тому не має побічних ефектів. Його особливість полягає в тому, що лікар не використовує ніяких медичних препаратів. Замість цього він застосовує лазери, що впливають на рефлексогенні зони головного мозку, які відповідальні за потяг до алкоголю. Після закінчення процедури інформація про потяг до спиртного стирається і у людини пропадає нав’язливе бажання випивати.

Цей спосіб має наступні плюси:

 • адекватна вартість такого кодування від запою;
 • абсолютна нешкідливість;
 • відсутність побічних ефектів;
 • щоб вилікуватися, вистачає трьох курсів.

Але застосовувати лазерне кодування можна тільки на другій стадії. Якщо ситуація надто серйозна, такий метод, на жаль, вже не допоможе.

Метод Довженко: кодування пацієнта від алкоголю на дому

Цей спосіб ґрунтується на гіпнозі і часто проводиться прямо вдома. Така допомога застосовується і для виведення з запою. Гіпнотизер закладає в центр головного мозку інформацію про те, що вживання алкоголю – це дуже небезпечно. Після закінчення процедури людина повинна відчути справжній страх перед алкоголем і забути про алкоголь раз і назавжди.

Варто відзначити, що наша клініка не використовує подібних методів, оскільки щоб допомогти алкоголіку, мало його просто «запрограмувати». Людина повинна пройти курс лікування, очистити організм від токсинів і інших шкідливих речовин. Тому подібне кодування від постійної пиятики, ціна якої досить висока, нами не застосовується. Замість цього ми пропонуємо комплексне лікування, яке допомогло сотням людей попрощатися з життям алкоголіка, і знову стати повноцінними членами суспільства.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием