Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Кодування від наркотиків

Кодування від наркотиків

Кодування від наркотиків, чи варто проводити цю процедуру

Наркозалежність – це одна з найстрашніших хвороб. Потяг до наркотичних речовин призводить до повного руйнування особистості, втрати власного «Я». Наркозалежні не можуть правильно оцінювати ситуацію, стають агресивними, готовими на все, аби отримати чергову дозу і відчути ефект. Тому їх близькі шукають спосіб, щоб людина припинила вживання наркотиків, і часто вирішують скористатися кодуванням.

Яким буває кодування від наркотиків

Часто кодуванням називають навіювання, в процесі якого людини вводять в гіпнотичний стан і кажуть йому, що вживання наркотиків – це зло. Такий спосіб не часто має реальний ефект, оскільки далеко не всі люди схильні до навіювань. Також щоб людина дійсно кинула і позбулася від залежності їй потрібно не просто прищепити відразу до наркотиків. Необхідно розібратися, чому саме вона почала вживати і викорінити причину.

Також є кодування для наркозалежних, яке передбачає допомогу у вигляді впливу лазерів, магнітного поля або електричного струму на нервову систему людини. Однак цей метод теж не має стовідсоткової гарантії.

Медикаментозна кодування від наркоманії – це найпопулярніша процедура. Її механізм впливу простий. В організм людини вводиться препарат, який блокує ейфорію від наркотиків і викликає стан жорсткої ломки. Тобто, людина не отримує задоволення, відчуває сильні дискомфорт і через це у нього пропадає бажання вживати. Таку процедуру проводять тільки після повної детоксикації та аналізів, оскільки є ризик виникнення алергічних реакцій збоїв в роботі організму.

Кодування від сильної наркозалежності або стаціонарне лікування, що краще?

Людям із залежністю потрібно не тільки відмовитися від наркотиків. Їм необхідно навчитися жити, радіючи навколишньому світу без «дози». І ціну за це доводиться платити досить високу – лікувальний курс, який може тривати кілька місяців. А кодування – це лише фізіологічний вплив на організм, який не допомагає впоратися з бажаннями. Тому навіть якщо людина не буде вживати наркотиків, вона залишиться агресивною, може перейти на алкоголь або захопитися азартними іграми. Одне кодування від наркозалежності без додаткової терапії, не дає результату.

Тому не потрібно витрачати гроші даремно, замість цього варто звернутися в клініку, де пацієнту наддадуть комплексне фізичне і психологічне лікування, дадуть препарати для підтримки і відновлення організму, допоможуть соціалізуватись і навчать щасливо жити без наркотиків.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием