Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Клінічний випадок 2022

Клінічний випадок 2022

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
11 August 2022

Пацієнтка К. 49 років, перебувала на стаціонарному лікуванні від алкоголізму у «Клініці Кадирова». Поступила до відділення в 2021 році, у супроводі доньки та подруг. Хвора перебувала у психомоторному збудженні, з низькою критикою.По лінії батька від зловживання алкоголем помер дядько.

Молодша дитина в сім’ї, є старша сестра. У школі навчалася на відмінно, закінчила школу із «срібною медаллю». Після школи вступила до інженерно-будівельного інституту на факультет архітектури. У 19 років одружилася і пішла у декретну відпустку у зв’язку з народженням доньки. Після декретної відпустки продовжила навчання в іншому ВНЗ на факультеті фінансів, закінчила його із червоним дипломом.

Далі працювала в ринковій торгівлі близько 20 років, під час роботи систематично почала вживати спиртне. Останні кілька років утримує притулок для тварин.Раніше неодноразово проходила стаціонарний курс лікування щодо свого захворювання, після яких продовжувала вживати спиртні напої.

Алкоголь останній рік вживала щодня до 1 літра вина на день. Кілька тижнів до поступлення у відділення  пила «все поспіль», переважно міцні алкогольні напої  близько 0,5 літра на день.При поступленні: зовні неохайна, дезорієнтована у місці та часі. У контакт не вступає, увага привертається насилу. Кричить, лається, мова невиразна, змащена, погляд блукаючий. Часом щось шепоче, сама із собою розмовляє.

Критики до свого стану та захворювання немає.  На тлі дезінтоксикаційного, загальнозміцнюючого лікування, вітамінотерапії стан поступово покращився. Пацієнтці підібрано коригуючу психофармакотерапію з урахуванням вікових особливостей. Активно працювала із психологом, отримувала курс лікувального масажу.

Після завершення повного курсу лікування загальний стан покращився, фон настрою вирівнявся, фізіологічний сон відновився, рівень критики до захворювання підвищився. Будує здійсненні плани на майбутнє.  Влаштувалася на нову роботу за своєю основною спеціальністю, продовжує дбати про притулок для тварин. Підтримує теплі стосунки з донькою та подругами.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием