Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Героїн – засіб від кашлю, що зруйнував життя мільйонів

Героїн – засіб від кашлю, що зруйнував життя мільйонів

Кадиров Асан Османович
Кадиров Асан Османович
2 October 2021

Героїн, як і багато інших наркотиків, спочатку вважався лікарським засобом. Вперше його синтезував англійський хімік Алдер Райт в 1874-му році, а вже в 1898-му почалося широке виробництво ліків «Героїн», назва якого походить від слова «героїчний». Тоді люди лікували їм кашель і навіть не здогадувалися, що новий препарат – це дуже сильний наркотик, і в разі систематичного вживання він викликає звикання і завдає організму непоправної шкоди.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ГЕРОЇНУ

Героїн є похідною від морфіну – опіату, який отримують із соку певних видів маку. Найчастіше такі квіти зустрічаються на Близькому Сході і в країнах Південно-Східної Азії. Ще опійний мак може рости в Центральній і Південній Америці. Але там він не настільки поширений. Речовина, з якого отримують опіум, міститься в голівках рослини. З нього і отримують сік, який використовують для виробництва морфіну. А вже з морфіну роблять героїн.

ЧОМУ ЛЮДИ СТАЮТЬ ГЕРОЇНОВИМИ НАРКОМАНАМИ

Героїн, як і будь-який опиат, викликає відчуття розслабленості і щастя. Він належить до групи більш дешевих наркотиків (наприклад, в порівнянні з кокаїном), тому люди часто використовують його, щоб зняти ломку після екстазі, мета і того ж кокаїну. Молоді люди нерідко припускаються серйозної помилки думаючи, що звикання настає лише у тих, хто вводить героїн в організм за допомогою ін’єкції. Насправді, залежність виникає у всіх. Тому якщо людина постійно нюхає або курить цей наркотик – їй необхідна допомога в лікуванні наркозалежності.

ВПЛИВ ГЕРОЇНУ НА ОРГАНІЗМ

Героїн викликає сильне звикання, оскільки він швидко діє (потрібно всього лише 10-20 хвилин) і дає відчуття повного розслаблення, щастя і радості. Так відбувається через те, що речовина робить роботу мозку менш активною і розширює кровоносні судини.

Якщо людина стає системним наркоманом, вона вживає наркотик у великих дозах, через що втрачає апетит, може відчувати постійну втому, сонливість. У героїнових наркоманів виникають серйозні проблеми з адекватним оцінюванням власного стану, оскільки вони перестають відчувати біль, і мова йде не тільки про фізичний, а й про психічний дискомфорт. Часто цю речовину обирають ті, хто пережив сильні психологічні травми, і хочуть забути про своє горе.

Героїновим наркоманам потрібна допомога фахівців, оскільки в разі самостійної відмови починається сильна ломка, яка супроводжується судомами, болем, ознобом. З такими проявами абстинентного синдрому допомагають впоратися медикаменти, які призначають у спеціальних клініках.

Автор статьи
Кадиров Асан Османович
Кадиров Асан Османович
Нарколог, лікар вищої категорії
Досвід роботи: 35 років
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием