Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Екстазі – колеса, що везуть прямо до пекла

Екстазі – колеса, що везуть прямо до пекла

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
15 April 2021

Мало хто знає, але офіційна назва екстазі – MDMA (метілендіоксиметамфетамін). Але через величезну довжину і складність у вимові ми всі звикли чути «екстазі», «колеса» або «клубний наркотик». Цю речовину, найчастіше, приймають на вечірках, де люди хочуть повністю розслабитися і забути про всі проблеми на світлі. Але, крім ейфорії людина також отримує побічні ефекти, адже даний штучний наркотик складається з кокаїну, амфетаміну, кофеїну, декстрометорфану і РСР. Також в препараті можна виявити і інші хімічні речовини, тому екстазі недарма вважається одним з найнебезпечніших наркотиків. Після його прийому організм може реагувати дуже непередбачувано, Тому навіть тим, хто впевнений у своїй силі волі та вважає, що це буде перший і останній прийом, варто перестрахуватися.

ЕФЕКТ НАРКОТИКУ І В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЙОГО НЕБЕЗПЕКА

Екстазі має тонізуючий ефект, а ще ці таблетки спотворюють відчуття часу. Також після їх прийому людині здається, що у неї дуже великі фізичні можливості. Це одна з основних причин того, що даний препарат вживають саме в клубах. З’ївши екстазі людина танцює майже всю ніч, не відчуваючи втоми. Загальний час впливу препарату – три-чотири години.

Оскільки в наркотику міститься амфетамін і кокаїн, крім почуття радості і ейфорії, екстазі також може викликати:

 • параною;
 • депресію;
 • проблеми зі сном;
 • сильну тривогу.

А ще у наркотика є ряд фізичних побічних ефектів, які не проходять тижнями! Серед них:

 • сильне напруження м’язів;
 • проблеми з зором;
 • відчуття ознобу, часто кидає в холодний піт;
 • нудота;
 • стиснення зубів.

Коли у людини є якісь проблеми з серцем або судинні захворювання, екстазі може довести до нападу, оскільки таблетка впливає на тиск і кількість ударів серця в хвилину. Якщо ж вживати наркотик у вигляді порошку, то крім серця може постраждати і печінку, а також виникнуть інші побічні ефекти.

ЗВИКАННЯ ДО ЕКСТАЗІ

Багато хто думає, що ці таблетки не викликають звикання. Насправді, 60 відсотків людей, які підсіли на екстазі, врешті решт, починають відчувати втому, депресію, у них виникають проблеми з концентрацією уваги, які потрібно лікувати в центрах реабілітації наркоманів. І проходять ці симптоми лише після чергового вживання наркотику. Тому якщо вам в клубі пропонують спробувати чарівну таблетку – краще відмовитися, щоб потім не шкодувати про свій вчинок багато років.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием