Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування від куріння марихуани

Лікування від куріння марихуани

Лікування від куріння травички: кому необхідна така допомога і де краще лікується

Люди, які курять травку, часто впевнені в тому, що їх звичка не шкідливіша, ніж паління. А деякі навіть заявляють, що сушене листя конопель не можуть завдати організму шкоди. Такі твердження є серйозною помилкою. По-перше, куріння тютюну – це теж залежність, а по-друге, трава викликає звикання і завдає шкоди різним органам:

 • головному мозку;
 • печінці;
 • нервовій системі;
 • імунній системі;
 • легеням.

Систематичне паління травички впливає навіть на статеву систему. Через частого вживання може з’явитися еректильна дисфункція і навіть розвинутися імпотенція.

Лікування від куріння травички

Часто родичі та друзі наркомана, що віддає перевагу травичці, не знають, що їм робити і як визначити, наскільки людина залежна. По-перше, варто розуміти, що якщо хтось спробував марихуану або гашиш пару раз, і після цього ніколи не повторював ці експерименти, то нічого страшного не сталося. А ось в ситуаціях, коли людина вживає щодня і по кілька разів – потрібно зробити все, щоб його зупинити.

Марихуана по-різному впливає на здоров’я кожної людини. Комусь вона починає шкодити раніше, а комусь – пізніше. Деякі ще з перших вживань відчувають сильне запаморочення, загальмованість, навіть бачать галюцинації. Іноді дія буває настільки сильною, що людина не може відійти від ефекту кілька годин. А в інших ситуаціях людям потрібна велика доза, щоб розслабитися і відчути приплив енергії. Саме вони, найчастіше, і стають наркоманами. Адже з часом дози збільшуються, розслаблення не настає, починаються передозування.

Наркологічна допомога при палінні опіумної травички потрібна в тому випадку, коли людина починає вірити в те, що лише трава зможе допомогти їй виконати робочі завдання, нормально відпочити, весело провести час. Пошуки чергової дози поступово виходять на перший план. Починається зниження концентрації уваги, з’являється відчуття загальмованості, розгубленості, людина не здатна весело або продуктивно проводити час, якщо не отримає дозу. У таких ситуаціях наркоманів потрібно терміново відправляти в клініку, де є спеціальна програма, за допомогою якої можна розібратися з хворобою і знайти причини залежності.

Лікування від куріння травички в клініці в Україні

Щоб людина усвідомила, що у нього є проблема, необхідна не тільки медикаментозна допомога, а й психологічна. Всі наркомани і алкоголіки починають пробувати речовини не просто так. У них є реальні причини, але далеко не всі люди усвідомлюють, що саме призвело до такої ситуації. Завданням психологів стає з’ясування суть проблеми і допомога хворому в її викоріненні.

Ось чому так важливо проводити лікування саме в клініках, а не в центрах. Там з пацієнтами практично не розмовляють і не пропонують кваліфіковану допомогу. Замість цього їх примушують до праці і ставляться, як до істот третього сорту. Від такої «допомоги» багато хто отримує ще більший стрес, і «вийшовши на свободу» починає вживати знову і в ще більших дозах.

Лікування від куріння марихуани

Щоб людина повністю позбувся залежності і усвідомила, що весело жити і продуктивно працювати можна без наркотиків, потрібна медикаментозна та психологічна допомога. Якісне лікування від куріння трави марихуани може знати кілька тижнів, можливо навіть місяців. Але якщо людина буде проходити програму не під тиском родичів, а за власною ініціативою, вона більше ніколи не повернеться до наркотиків і зможе повноцінно жити без будь-якого допінгу.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием