Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Лікування від героїнової залежності

Лікування від героїнової залежності

Лікування від героїнової залежності: як визначити хворобу і допомогти близькій людині

Героїн – це один з найстрашніших наркотиків. Вживання такого наркотику призводить до дуже серйозних наслідків. Саме героїнові наркомани «згоряють» за кілька років. Так відбувається тому, що організм отримує ударні дози токсинів,  всі системи сильно перевантажуються і починаються незворотні порушення. Ось чому так важливо вчасно зрозуміти, що людина страждає від героїнової залежності і почати програму лікування, яка допоможе позбутися від проблеми.

Лікування героїнової залежності: визначення ознак хвороби

Коли людина вже не може прожити без дози, то, що вона наркоман, стає зрозуміло з поведінки і відношенню до оточуючих. Часто люди відкрито говорять, що вони вживають, вимагають дозу і погрожують своїм близьким. Але поки ситуація не ускладнилася настільки сильно, те, що у кого-то є залежність, можна визначити за такими симптомами:

 • зіниці постійно знаходяться в сильно розширеному або звуженому стані;
 • температура тіла знижена, при цьому виникає сильний озноб, підвищується пітливість, присутній нежить;
 • ейфорійний стан, очі блищать, людина збуджена;
 • проблеми зі сном, люди довго знаходяться в стані неспання, а потім впадають в тривожну дрімоту;
 • відсутній апетит.

Якщо вчасно не почнеться відмова від постійного прийому героїну, людина стає пасивною, загальмованою, вона може довго не виходить на вулицю, сидіти в закритому приміщенні і відмовлятися від спілкування.

Якщо ви помітили ці ознаки, значить у вашого близького є проблема. І поки не почалися сильні порушення в психіці і функціонуванні організму, необхідно терміново вжити заходів.

Позбавлення від сильної героїнової залежності

Щоб допомогти хворому, потрібно обов’язково звертатися тільки в перевірені клініки, де працюють лікарі, які мають великий досвід в сфері наркології, психології і психіатрії. Якщо віддати людину в центр, все, що на неї очікує – це  важка фізична праця і неповажне ставлення. А для героїнових залежних важливо створити умови, які допоможуть пережити ломку. Для цього використовуються препарати, які допомагають стабілізувати стан організму і позбавити його від надмірних навантажень. Саме вони, в деяких випадках стають причиною смерті героїновий залежних, які намагаються кинути самостійно.

Лікування гострої героїнової залежності базується на знятті больових синдромів та стабілізації психіки, оскільки після постійного прийому героїну і відчуття ейфорії, у людей починається сильна депресія, з’являються думки про суїцид. Лікування сильної героїнової наркоманії вимагає блокування надходження наркотику в клітини мозку.

Але фізичного позбавлення мало, потрібна також психологічна допомога, яку дають лікарі-психіатри. Тільки після тривалої роботи, людина усвідомить, що щасливе життя можливе без наркотиків і зможе знову соціалізуватися, знайти своє місце і рухатися вперед.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием