Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Діагностика наркоманії

Діагностика наркоманії

Діагностика наркоманії в клініці: токсикологічна біохімія та інші методи

Залежність від наркотичних стимуляторів виникає у багатьох людей, незалежно від їх соціального статусу. Ця хвороба може бути викликана надмірною перевтомою, стресами або, навпаки, занадто простим, нудним життям без обов’язків, коли людина не знає, чим себе зайняти, Але, в будь-якому випадку, необхідно вчасно виявити наркотичні речовини в організмі і почати комплексне лікування. Інакше шкідлива звичка буде розвиватися, хворий поступово збільшить дозу вживання наркотику, що може привести до порушення роботи систем організму, виникнення хронічних захворювань і смерті.

Діагностування наркоманії в клініці

Для виявлення наркотику в крові і сечі, необхідно пройти обстеження в наркологічній клініці. Звичайно ж, є і зовнішні ознаки наркоманії:

 • проблема з артикуляцією;
 • психологічний розлад;
 • погана координація рухів;
 • зміна загального стану людини.

Але вони можуть свідчити і про інші хвороби. Тому потрібно звернутися до фахівця, який використовує спеціальні аналізатори для виявлення речовини.

Найпоширеніший метод діагностики наркоманії – це введення налорфина. Ця речовина потрапляє в організм, розноситься з кров’ю по всіх клітках і призводить до появи у пацієнта, залежного від травички, наступних симптомів:

 • гусяча шкіра;
 • розширені зіниці;
 • прискорене дихання;
 • підвищена пітливість;
 • сильне сльозовиділення.

Однак важливо пам’ятати про те, що даний тест підходить тільки для виявлення залежності від опіуму. Якщо людина вживає інші наркотики, такий експрес тест не допоможе. До того ж, є багато наркотиків, які швидко руйнуються в організмі, через що дуже складно визначити, чи є людина наркоманом, якщо вона вживав кілька днів тому.

Діагностика вживання наркотиків

Однак якщо дійсно необхідно визначити, чи є людина наркоманом можна скористатися токсикологічної біохімією. Цей метод дає можливість дізнатися про наявність в організмі певного токсину. Така діагностика на вживання наркотиків часто застосовується в тому випадку, коли люди прибувають в клініку в стані ломки чи передозування. Використання даного методу дає можливість дізнатися, що саме наркоман прийняв і вчасно ввести йому необхідний антидот.

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием