Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
БУТИРАТ – ЦЕ НАРКОТИК. ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ.

БУТИРАТ – ЦЕ НАРКОТИК. ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ.

Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
5 December 2019

Бутират – це наркотична речовина у вигляді біло-жовтого порошка зі специфічним ароматом, який легко розчиняється у воді, спиртовому розчині. Бутират здатний спровокувати виділення гормону росту, є енергетичною складовою, що піднімає настрій, підвищує насолоду від сексуального контакту.

Як діє бутират

Люди, які вживають наркотичну речовину, відчувають сп’яніння, схоже на алкогольне збудження, з’являється ейфорійний настрій, відчувається радість від спілкування, проблеми відходять на другий план. Організм людини перебуває в стані релаксації, з’являється бажання танцювати, активно рухатися. Вживання великої дози бутирату може викликати міцний сон, тривалість якого залежить від концентрації наркотику в крові.

Регулярне вживання бутирату надзвичайно шкідливе для здоров’я, стану загального тонусу організму людини. Навіть незначне передозування може викликати серйозне отруєння із симптомами дезорієнтації, втрати свідомості. Більш серйозні наслідки передбачають провали в пам’яті, непробудний сон, який плавно переходить у стан коми. Людина може захлеснутися власною слиною чи блювотою, що призведе до смерті. Ризик сильного отруєння збільшується за умови одночасного вживання алкогольних напоїв, психотропних препаратів.

Вживання бутирату несумісне з керуванням автомобільними засобами, оскільки розсіяна увага, відсутність здорового мислення, можуть стати причиною виникнення аварійних ситуацій. Вживання наркотику не викликає стійкої фізичної залежності, але з’являється психологічний аспект, що змушує людину повертатися до вживання бутирату. Імовірне виникнення відчуття тривоги, незахищеності, легкого запаморочення, які проходять після невеликої дози білого порошку.

Лікування наркоманії – медичний процес, який допоможе позбутися залежності різного характеру, пов’язаної з вживанням бутирату. Звертаючись за кваліфікованою допомогою в медичний центр ПОРЯТУНОК А.О., ви отримуєте якісне лікування наркозалежності в Києві. Проходження реабілітаційного періоду гарантує наркоманам повернення до нормального соціального життя, яке прекрасне й дивовижне.

Автор статьи
Кадыров Асан Османович
Кадыров Асан Османович
Нарколог, врач высшей категории
Стаж: 35 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием